Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çkagilhy?

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında ilkcan çelik tarafından paylaşıldı.

1. ilkcan çelik

ilkcan çelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Danışmanlığını yapacak olduğum firmanın Kapasite Konusu :Beyaz eşya sanayii için olastik eşya (aspiratör filtre tutamağı, menteşe plastik parçası v.s.) , kalıp imalatı, muhtelif yedek parça...

Ek-2 de hangi maddede değerlendirebilirim ?

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

OSB içinde mi? Arıtması var mı (ek-2 10 sayısı ile başlayan tesislere bakınız.)

3. ilkcan çelik

ilkcan çelik CMNet Üyesi

evet OSB içinde bir fabrika.

Çkagilhy? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇKAGİLHY göre Emisyon Formatı

merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi Çevre kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hk.(ÇKAGİLHY) yönetmeliğe göre emisyon çevre izni ile alınıyor, fakat benim bilmek istediğim konu şu; ÇKAGİLHY göre işletmemiz hem ısınmadan kaynaklı olarak emisyon raporu oluşturacak hemde proses bacalarından dolayı emisyon alacak(İçerdeki kötü havayı dışarı atmak için) fakat benim öğrenmek...
  2. ÇKAGİLHY - Cihan Tatar

TUÇEV Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Sueno Hotel Ekim-2012 Arkadaşlar, Cihan Tatar Bey' in "Çevre Kanunca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" adlı sunumu ekte bilgilerinize sunulmuştur.
  3. Tesisin çkagilhy kapsamındaki yeri

arkadaşlar merhaba, Danışmanlığını yapmış olduğum bir firmanın hem Kapsamdışı yazısı hem de Çed Gerekli Değildir belgesi var. ÇKAGİLHY'de hangi Ek-2 kapsamında hangi bölüme girdiğini bulamadım. Tesisin faaliyet konusu Alüminyum Kompozit Panel, Alüminyum Levha (bobin) boyama, PVC Panjur ve Lambri Profili, PVC Pervaz Profili, PVC Panjur Borusu, Kristal Plaka. Bu konuda yardımcı olursanız çok...