Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmk-2 örnek vize soruları arıyorum

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında ibrahim yavuz tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim yavuz

ibrahim yavuz CMNet Üyesi

çmk-2 örnek vize soruları lazım yardımcı olabilecek var mı?

Çmk-2 örnek vize soruları arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ankarada staj arıyorum

merhabalar ben kocaeli üniv de okumaktayım,3.sınıf yaz stajımı ankarada yapmak istiyorum,lütfen yapabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? arıtma ve işletme stajı için...
  2. Antalya'da staj arıyorum

Antalya'da yazın büro stajı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Proje yapılan ve rapor hazırlanan bir işletme arıyorum.
  3. Örnek Dizayn Soruları ve Çözümleri | İngilizce

[SIZE="2"]Elimde 84 senesinde İngilizce olarak yayınlanan kaliteli dizayn soruları var. Göz atmak isteyen arkadaşlar linkten indirebilirler. - [COLOR="red"]Tıkla İndir Dizayn Soru Konuları. Sedimentation Single stage stone-media trickling filters Two stage stone-media trickling filters . Plastic-media trickling filters Activated sludge, plug flow aeration ....
  4. Msds arıyorum

Busperse 2422 BAM 7195 Bu kimyasalların MSDS lerini bir türlü bulamadım.Gelecek önerilere nazaran şimdiden söylüyorum IBC lerin üzerinde hiç bir firmanın adı yok kalemle yazılmış olarak sadece kimyasalın adı yazılı.
  5. Çevre görevlileri vize başvuruları ve eğitim şartı

"Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere: "(2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur." Eğitim almak ve belgelemek zorundayız. Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var mı?.