Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cmnet'te firmasını paylaşan kazanır :)

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Eagle

Eagle CMNet Developer

Sitemizde paylaşılan firmalar Google'da en üst sıralara yaklaşmak üzere haberiniz olsun sevgili firma sahipleri ve çalışanları :)

Şu an bunun üzerinde de çalışma yapıyoruz ve bu çalışma öyle bir hale gelecek ki, burada paylaşılan bir firma, resmi firma web sitesini bile geçecek arama motoru sonuçlarında.

Amacımız firmanızı arama motorlarında ilk sayfa ve ilk sırada çıkartmak ve ünlü bir firma haline getirmek ki, bunu başaracağımıza inanıyoruz.

İşsiz arkadaşlar için de çok güzel olacak bu uygulama. Herkes firmanızı bilecek sizinle iletişime geçecek her şey mümkün yani.

İyi mesailer dileriz..

2. Hakan Nizamogullari

Hakan Nizamogullari CMNet Üyesi

bu yazınız üzerine ekliyorum firmamı bende :)

3. Eagle

Eagle CMNet Developer

Memnun kalırız Hakan bey teşekkür ederiz :) şöyle detaylı bol resimli bir firma paylaşımınız harika olurdu :)

4. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

resim eklemeyi de yapabiliyor muyuz ki ben hemen düzenliyim :)

5. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Peki paylaşan kazanıyor da elması da kızarıyor mu :p

Bu espiriden sonra ben kaybolayım en iyisi :eek:

6. Eagle

Eagle CMNet Developer

@Gülfem Polat tabii ki yapabilirsiniz. Zaten yeni paylaşırken veya düzeltirken orada görürsünüz "Resimleri Galeriye Yükle" butonu var. Tıklamanız yeterli :) Daha sonra kapak resimi de belirleyebilirsiniz hepsinin detaylı anlatımını konu olarak paylaşacağım. Ama şimdilik yardıma ihtiyacınız olursa buradan sorabilirsiniz..

7. Eagle

Eagle CMNet Developer

Güncelleme:

Firmaların SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) güçlendirildi, geliştirildi, arayüze birkaç yenilikler eklendi ve performans için iyileştirmeler yapıldı.

Fatih Özcan ve Melih Coşar bunu beğendi.
Cmnet'te firmasını paylaşan kazanır :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bir çevre mühendisi imza yetkisi nasıl kazanır.

Çevre mühendisi diploması aldık. hemen imza yetkimiz olmuyor sanırım hangi süreçler sonucu imza yetkisine sahip oluyoruz illa belirli bir süre çalışmamız mı gerekiyor yoksa belirli bir ücret veya sınav sonucu mu bu imza yetkisini alabiliyormuyuz? imza yetkisi mesela ÇED raporlarına yada gerekli izin belgelerine onay için....
  2. Mobile cmnet

Mobile CMNet istiyoruz :)) android için burdan yetkililere duyurulur...
  3. Cmnet 5 yaşında :)

Dünden bugüne CMNet; Sitemizin neredeyse her bölümü aktif durumda. Biz, tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.. Saygılar, sevgiler :)