• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çmo ankara çevre danışmanlık firmaları toplantı çağrısı

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Danışmanlık Grubu Yönetim Grubu
Firma
.
Arkadaşlarım, Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz üzere Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik 21.11.2013 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Geçtiğimiz haftalarda ÇMO'nun Türkiye genelindeki şubelerinde ve temsilciliklerinde, siz değerli meslektaşlarımın da katılımı ile, bu yönetmelik ve yönetmeliğin hayatımıza getireceği bir takım zorluklardan bahsedilmiştir. Toplantıda konuşulan konular neticesinde imza kampanyası başlatılmış ve sosyal medyada derdimizi insanlara anlatabilmek için kampanyalar düzenlenmiştir.

Arkadaşlar,

14.12.2013 Cumartesi günü saat 15:00'da Neva Palas Otelde, Türkiye'deki Çevre Danışmanlık firmaları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na, Yönetmeliğin kendilerine getirdiği yükümlülükleri ve zorlukları anlatmak için bir araya geliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan yetkililerin de katılacağı bu toplantıda sesimizi duyurmak, derdimizi anlatmak için tüm meslektaşlarımı Neva Palas'a bekliyorum.

Katılım için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Not: Son Katılım tarihi 12 Aralık 2013'tür. Bu tarihe kadar linkteki bağlantıya ulaşıp telefonla isminizi yazdırabilirsiniz.

Teşekkür ederim Gülsevil Hanım, yazarken gözümden kaçmış olmalı :)