Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo ankara şube toplantı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

Çoğunuza gelen maillerden de görüldüğü üzere bugün saat 19:30'da TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Toplantı Salonunda Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Taslak Yönetmelik'le ilgili toplantı düzenlenecektir.

Küskünler, barışıklar, bana dokunmaz diyenler, işsiz kalıyorum diyenler... Ankara'da olan herkesi bekliyorum. Bir elimde burada oluşturduğumuz taslak yönetmeliğe görüşümüz ile birlikte orada olacağım.

Bugün günlerden mesleği sahipsiz bırakmama, bugün diplomamıza sahip çıkma günüdür.

Adres: TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Toplantı Salonu Hatay-2 Sokak No:21 Kızılay/ANKARA
    Saat: 19:30
    Tarih: 12.12.2012

Temel Atik ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Bende katılacağım herkesin de gelmesini bekliyorum...

Melih Coşar bunu beğendi.
  3. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Katılacak arkadaşlar burada paylaşırsa akşam tanışabiliriz ve birlikte sesimizi yükseltebiliriz diye düşünüyorum...

Fatih Özcan ve Melih Coşar bunu beğendi.
Çmo ankara şube toplantı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. izmir şube seçimleri

Arkadaşlar hafta sonu İzmir şube genel kurulu ve seçimleri var.Ekte aday listemizi ve çalışma programını gönderiyorum.Yüksek katılımlı bir seçim olmasını umut ediyoruz. TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ 10. OLAĞAN GENEL KURULU 21 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 09.00’da aşağıdaki gündemle Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonu’ nda toplanacak, seçimler ise 22 Ocak 2012 Pazar...
  2. Çevre görevlisi ve danışmanlık firmalarına toplantı çağrısı (ankara)

ÇMO Ankara Şubesi tarafından ilan edilmiş toplantı çağrısı metni aşağıdadır: Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik kapsamında, Çevre danışmanlığı ücret tarifesi, yönetmeliğin uygulanmasında yaşanan sorunlar ve güncel gelişmelerin tartışılacağı bir toplantı düzenlenecektir. Bilindiği üzere, Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik 12.11.2010 tarih...
  3. Tat a yeni şube

şu an çalışmakta olduğum toplama ayırma tesisinin başka bir adreste çalışır durumda olan yeri var fakat o yerin lisansı yok lisans almak için neler yapılması gerekiyor burası bir nevi bizim şubemiz olacak merkez ve şube diye ikiye ayırdığımızı varsayarsak merkez için yapılan işlemlerin aynısını şube için de yapmalımıyız
  4. Çmo ankara'da 26.11.2013 tarihinde yapılan toplantı hakkında değerlendirme

Arkadaşlar, Hepinizin bildiği üzere 26.11.2013 tarihinde Çevre Mühendisleri Odası, Ankara Şube'de Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik (21.11.2013 tarih ve 28828 sayılı Resmi Gazete) hakkında bir toplantı düzenlenmiştir (toplantıya ilişkin detaylar ÇMO Ankara Şube web sayfasında yer almaktadır). Bu toplantıya toplamda 100 küsür kişi ile...
  5. Çmo ankara çevre danışmanlık firmaları toplantı çağrısı

Arkadaşlarım, Değerli Meslektaşlarım, Bildiğiniz üzere Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik 21.11.2013 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Geçtiğimiz haftalarda ÇMO'nun Türkiye genelindeki şubelerinde ve temsilciliklerinde, siz değerli meslektaşlarımın da katılımı ile, bu yönetmelik ve yönetmeliğin hayatımıza...