Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO Çalışmalarına ne kadar katılıyorsunuz?

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

?

Oda aktivitelerine ne kadar katılıyorsunuz?

1. Her Aktiviteye Mutlaka Katılıyorum

12,1%
  2. Her aktiviteye gidemiyorum fakat zamanım oldukça gidiyorum

15,2%
  3. Aktivitelere katılamıyorum fakat telefon veya internet yoluyla görüşlerimi bildiriyorum

6,1%
  4. Aktivitelere katılmıyorum fakat sürekli takip ediyorum

33,3%
  5. Kesinlikle çalışmalarda bulunmuyorum çünkü bir faydası olmuyor

18,2%
  6. Odanın sadece adını biliyorum. Kesinlikle ilgilenmiyorum

15,2%
  1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sevgili arkadaşlar,

ÇMO - Üye ilişkisi hepinizin malumu üzerine çokta iyi değil. Merak ettiğim ise üyelerimiz oda aktivitesi için neler yapıyor aktivitelere ne kadar katılım gösteriyor. Hem anketimize destek olur hemde yorumlarınızla sorunun kaynağına ve çözüm yoluna yönelik ipuçları verirseniz çok memnun olurum.

2. Eagle

Eagle CMNet Developer

Konu güncel.

3. omerkotan

omerkotan CMNet Üyesi

Açıkçası odanın samimiyetine ve işlevselliğine inanmadığım için "oda " yani .

Melih Coşar bunu beğendi.
ÇMO Çalışmalarına ne kadar katılıyorsunuz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hangi sektör ne kadar günde ne kadar su kullanıyor?

merhaba arkadaşlar okuldaki bir proje ödevimiz için gebze ilçesindeki fabrkilar günde yaklaşık olarak nekadar su kullanıyor?elinde bununla ilgili bilgi belge ve isatik olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  2. Bir bölüme bu kadar yüklenilmez.

üniversitelerin balıkçılık teknolojisi mühendisliği, endüstri mühendisliği, fizik mühendisliği, gıda mühendisliği, hidrojeoloji mühendisliği, inşaat mühendisliği, jeoloji mühendisliği, jeofizik mühendisliği, kimya mühendisliği, makine mühendisliği, metalurji ve malzeme mühendisliği, maden mühendisliği, orman mühendisliği, orman endüstri mühendisliği, su ürünleri mühendisliği, tekstil...
  3. Her yıl kıbrıs kadar kaybımız var

TEMA Vakfı Genel Müdürü Serdar Sarıgül, "Her yıl neredeyse Kıbrıs Adası büyüklüğüne toprağı kaybediyoruz" dedi. BALIKESİR - Zafer Akpınar TEMA Vakfı Genel Müdürü Serdar Sarıgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çölleşmede en riskli bölgenin Akdeniz Bölgesi olarak gösterildiğini belirterek, "30 yılın içinde önce susuzlukla karşı karşıya gelecek, kurak topraklardan sonra çok...
  4. Sitemizde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

Sayın üyeler, Sitemiz çalışmalarında kullanılmak üzere küçük bir anket yapmak istedik. Sitemizde günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?
  5. Komisyonlarımız ve çalışmalarına katılım

Sayın Üyemiz, Şube çalışmalarımızın komisyon çalışmaları ile şekilleneceği, faaliyetlerimizi tüm üyelerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz inancı ile yeni bir döneme başlıyoruz. Şubemiz 10.Dönem Yönetim Kurulumuzca oluşturulan 10.Dönem komisyonları aşağıdadır. Bu komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimiz açıklama altında bulunan mail adreslerine iletişim bilgilerini yazıp mail yolu ile...