Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO - Çevre ve şehircilik bakan yardımcısı Muhammet Balta ile görüşme

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

''Değerli Meslektaşlarımız,
    Oda Yönetim Kurulumuz 15 Şubat 2012 Çarşamba günü saat 10.00‘da Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet BALTA ile görüşme yapacaklardır. Görüşmede gündeme alınmasını istediğiniz mesleki konuları gorus@cmo.org.tr adresine iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisler Odası ''

Bu mailden haberdar olmayan meslektaşlarım için bu konuyu açıyorum.

2. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Bugün saat 09.14'te paylaşılması biraz geç oldu. Eminim sizin de çok geç haberiniz oldu. Üyelere de mail gönderdiler sanırım ama dün akşam saat 17.45 itibari ile bana mail geldi. Bu görüşme ile ilgili görüş ve talep istemek için geç kalındığını düşünüyorum.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

evet malesef bende geç gördüm... Ancak belki bu görüşmeden bile haberdar olmayan meslektaşlarım olur diye böyle bir paylaşım yaptım.

4. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ÇMO - Çevre ve şehircilik bakan yardımcısı Muhammet Balta ile görüşme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Müsteşar yardımcısı ile görüşme!

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar ile 24.07.2013 tarihinde bir görüşme gerçekleştirilecektir. Görüşmenin konusu Kamuda Çevre Mühendisi İstihdamı ve Yönetmelikler olmakla beraber siz değerli üyelerimizin de görüş ve önerilerinizi almak istedik. Önerilerinizi en geç...
  2. Çevre ve şehircilik uzman yardımcısı sözlü sınava katılacak aday listesi

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan aday listesi için tıklayınız Sözlü sınav tarihleri için tıklayınız Sözlü sınav 09:30-17:30 saatleri arasında Vekaletler Cad. No:1 Bakanlıklar/ANKARA adresindeki Ana Hizmet Binası 2.Kat Strateji Geliştirme Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır. Adayların nüfus cüzdanı ile birlikte sınavın başlamasından yarım saat önce hazır bulunmaları gerekmektedir....
  3. Çevre ve şehircilik bakanlığı'na soruyoruz

30 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirdiğimiz “Biz Bu Yönetmeliği Durdururuz” forumunda üyelerimizden gelen öneri , görüşler üzerinden oluşturulan etkinlik takvimi oluşturulmuş ve sizler ile paylaşılmıştır. Bu kapsamda alınan görüşler üzerinden mesleğimize, onurumuza sahip çıkmak için üyelerimiz , öğrencilerimiz ile birlikte sesimize ses katarak, çoğalarak bu haksız süreci durdurmaya devam...
  4. Alo 181 çevre ve şehircilik hattı

Alo 181 nedir? Neden Kurulmuştur? 01.01.2013 Tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde 78 personeliyle hizmet vermeye başlayan Alo 181 Çevre Hattı, vatandaş ile Bakanlık arasında köprü vazifesini üstlenmekte ve çevre ile ilgili sorunların kaynağına ulaşılmasını sağlamaktadır. Çevre sorunları, hava, su ve toprak kirliliği, radyoaktif kirlilik, çevresel etki değerlendirme ve tabiat...
  5. Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000...