Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cmo genel merkez seçim sonuçları

Konu, 'ÇMO Duyurular' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sevgili forum üyeleri daha önce de duyurduğumuz üzere dün yapılacak olan oda genel merkez seçimleri tamamlandı. Seçim sonuçları aşağıdaki gibidir. Seçilen arkadaşları CevreMuhendisleri.net ve Cevre Kulubu Mail Grubu olarak tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Yeni yönetimin Çevre Mühendisliği ve toplum adına faydalı işler yapacağını umut ediyor ve tüm üyelerinde bu yeni yönetimle yeni bir başlangıç yaparak oda çalışmalarında daha aktif olmasını diliyorum.

Fatih Özcan

Eki Görüntüle 11734

Cmo genel merkez seçim sonuçları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  2. Çmo genel merkez seçimleri (genc cevre muhendisleri)

Seçimlere günler kalan diğer ve ışık vaat eden grubumuzu da tanıtmak istiyorum. Genç çevre mühendisleri son zamanlarda adını duymaya başladığımız ve Ankara şubeye tüm delegelerini sokmayı başarmış bir grup. Kendileriyle de 2 kere toplantı yapma şansına sahip oldum. Genç çevre mühendislerinde de aşağıda söylediklerini yapabilecek gücü, azmi ve kararlılığı gördüm diyebilirim. Genç Çevre...
  3. Oda seçim sonuçları

Arkadaşlar oda seçim sonuçlarını bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğiz. Ankara Şube Seçimleri Ankara Şubeye bağlı 22 ilden toplam 496 adet üye oy kullanmıştır. Genel merkez delegasyonunun belirlendiği oy dağılımı şu şekilde olmuştur; Seçime pembe liste ile katılan Genç Çevre Mühendisleri 235 oy, mavi liste ile katılan Toplumcu Çevre Mühendisleri 161 oy ve beyaz liste ile katılan Aktif...
  4. Lojistik merkez projesi

Arkadaşlar lojistik merkezi projesi örneğiniz var mı?Yardımcı olabilir misiniz?