Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO İstanbul - Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısına Davetlisiniz

Değerli meslektaşlarımız,

Çevre mühendisleri olarak mesleğimizi icra ederken pek çok sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Son dönemde gerçekleştirilen önemli düzenlemeler mesleğimizi yeniden şekillendiriyor.

Değişen Çevre Kanunu’ndan başlayarak, Çevre Denetimi Yönetmeliği, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik, Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik gibi mevzuat değişikliklerinden, Çevre Görevlisi eğitimlerine, Mesul Müdürlük’e kadar pek çok uygulamayla karşı karşıyayız. Bütün bu uygulamaların bize yansımalarını konuşmak, paylaşmak, mesleki sorunlarımıza odamızın çatısı altında birlikte çözüm bulmaya çalışmak için sizi davet ediyoruz.

Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısı

Yer: TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı

Tarih: 20 Ekim 2011 Perşembe

Saat: 19.00

2. Göksel Kurtuluş

Cevap: ÇMO İstanbul - Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısı

Oda birşeyler yapmalı diyorsanız katılmanız gereken bir toplantı olduğunu düşünüyorum...

3. Göksel Kurtuluş

Cevap: ÇMO İstanbul - Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısı

Arkadaşlar, ben bu akşamki toplantıya katılmayı planlıyorum, odayı eleştiren iyileşmesini isteyen ve gelebilecek arkadaşlar varsa bence mutlaka gelmeli...

ÇMO İstanbul - Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. PCB Özel İhtisas Komisyonu Sektöre Yönelik Eğitim

PCB Özel İhtisas Komisyonu Sektöre Yönelik Eğitim 25-26 Haziran 2009 Bakanlık 22.Kat Çok Amaçlı Toplantı Salonu 1.GÜN 1.OTURUM 9.30: Açılış Konuşmaları Çevre ve Orman Bakanlığı 10.00: Prof. Dr. İSMET ÇOK Gazi Üniversitesi-Eczacılık Fakültesi a) PCBlerin Genel Özellikleri, Kullanım Alanları ve...
  2. Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Tanışma Çayı

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Öğrenci Komisyonu Tanışma Çayı 23 Ekim Cuma saat 18:00'de şube mekanımızda gerçekleştirilecektir. Program; Kısa film gösterimi Öğrenci sunumları Müzik dinletisi Etkinlik afişi ektedir. Katılımlarınızı bekliyoruz. Adres: İstiklal Caddesi Koçtuğ Han No: 178/2 Tünel-Beyoğlu/TAKSİM Tel: (212) 245 89 16
  3. Çmo Istanbul Şubesi Üye Toplantısı

ÇMO İstanbul Şubesinde 08.01.2012 tarihinde aşağıdaki gündem önerisi ile 4.Genel Üye Toplantısı düzenleyecektir. Şube çalışmalarının değerlendirilip meslek sorunları ve önümüzdeki sürece ilişkin çalışma programının tartışılacağı toplantıya katılımınız, hem uzun süreden beri tartışılan ÇMO nun etkinliği konusunda fikirlerinizi açıklayabileceğiniz bir ortam sağlayacaktır. GENEL ÜYE...
  4. [23/11/2013] çmo istanbul genel üye toplantısı (yeni yönetmelikle ilgili)

Arkadaşlar Hepinize Merhabalar, Bildiğiniz üzere resmi gazete de "Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik" yayınlandı. Sabahtan bu saate kadar forum üzerinde bir çok tartışma yapıldı ve halen devam etmekte. Kimileri ÇMO'yu, kimileri de başkalarını suçlamış. Güzel yazanlar da olmuş, konuyu başka yere çekenler de. Bunların hepsi her...
  5. Çmo istanbul şube gürültü komisyonu katılım

GÜRÜLTÜ KOMİSYONU Komisyonumuz 04.06.2010 tarih ve 27601 sayılı Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği kapsamında yapılan uygulamaları tartışmak ve değerlendirmek, mesleki bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak, meslektaşlarımızın gürültü kirliliği konularında donanımlarını arttırmak, cihaz vs. gibi teknolojiler ile ilgili meslektaşlarımızı bilgilendirmek, yapılan yasal...