Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO İstanbul Şube başka bir adrese taşınsın mı?

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Mehmet Ali Ece tarafından paylaşıldı.

?

ÇMO İstanbul Şube başka bir adrese taşınsın mı?

1. Koçtuğ Handan çıksın ama yine Taksimde kalsın

50,0%
  2. Bakırköye yakın bir yere taşınsın

14,3%
  3. Kadıköye yakın bir yere taşınsın

14,3%
  4. Aynı adresini hiç değiştirmesin

28,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Mehmet Ali Ece

Mehmet Ali Ece CMNet Üyesi

ÇMO İstanbul şube; en çok aktivite yapılan.çoğu zaman da bulunduğu Koçtuğ Han'ın erken kapatılması sebebiyle bir çok toplantısı erken bitirilmesi gereken bir şubemiz oldu hep.
    Bir çok toplantı sırf bu sebepten verimsiz geçmiştir.
    Koçtuğ Han kader olmamalı...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Mutlaka taşınmalı. Oda yönetimine de birçok kez ilettim bu isteğimi. En hareretli toplantıların orasında çalan kapıdan bir ses "kapatıyoruz" hiç hoş bir durum değil.

Taksim, Beşiktaş, Harbiye ce civarı olabilir.

3. Mehmet Ali Ece

oda nın verimli olması için yer değiştirmesi mutlaktır.

4. Mehmet Ali Ece

guncel.................

ÇMO İstanbul Şube başka bir adrese taşınsın mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj Yaparken Başka Yerde Çalışmak

zaten başlıkta belirttim durumu. ben şuan bir fabrikada staj yapıyorum. şuan fabrika duruş halinde. şuan başka bir fabrikada çalışabilir miyim sigortalı olarak, sigorta açısından bi sorun teşkil eder mi?
  2. Lpg eğitimi(başka odalardan)

Merhabalar, Çevre Mühendisleri, başka odalardan eğitim alamazlar mı? Sanırım ocak ayında bu kalkmıştı, diğer odadan uygun tarihte eğitim alabilecekti. Yalnızca, kendi odasından borcu yoktur kağıdı alacaklardır. O duyuruyu bulamıyorum şu an. Bilgisi olan var mı?
  3. Çmo istanbul şube son 2 yılda ne yaptı?

Seçimler yaklaştı istanbul şube ye aday olan gruplardan bilgi mailleri gelmeye başladı. Mevcut yönetim demokrat çevre mühendisleri olarak adını değiştirmiş, peki bu iki yıllık süreçte ne yaptılar? Hiç birşey yapmadıklarının farkında oldukları için mi isim değişikliğine gittiler? Meslektaşlar yani üyeler ile iletişme geçmek sadece 2 yıl da bir seçim dönemi yaklaşınca oy istemek için yapılan...
  4. Çevre görevlisi başka iş yapamaz maddesi

merhaba arkadaşlar, çevre görevlisi olarak bir tesisite çalışıyorum. çevre görevlisi olduğum tesiste iş güvenliği uzmanlığı yapabılır mıyım? bu konuda net bılgı bulamadım acıkcası . yardımcı olur musunuz
  5. Çmo istanbul şube gürültü komisyonu katılım

GÜRÜLTÜ KOMİSYONU Komisyonumuz 04.06.2010 tarih ve 27601 sayılı Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği kapsamında yapılan uygulamaları tartışmak ve değerlendirmek, mesleki bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak, meslektaşlarımızın gürültü kirliliği konularında donanımlarını arttırmak, cihaz vs. gibi teknolojiler ile ilgili meslektaşlarımızı bilgilendirmek, yapılan yasal...