Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo izmir şubesi 2014 eğitim takvimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

Değerli Üyemiz,

Şubemiz 2014 Yılı Eğitim Takvimi ekte sunulmaktadır. Şubemiz çalışmaları kapsamında; ÇMO SUMER Eğitim Programda yer alan eğitimler dışında da Şubemize iletilen görüş ve talepler doğrultusunda genel ve kurum içi eğitimler düzenlenecektir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Ekli Dosyalar:

Çmo izmir şubesi 2014 eğitim takvimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ücretsiz Eğitim - İzmir

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonunda; “ Sıvı Kimyasalların ve Petrol Türevlerinin Dökülmesi ve Yayılması Kontrolü” konulu ücretsiz bir eğitim verilecektir. Eğitim için dünyanın en büyük çevre koruma ekipmanları üreten NEW PIG firmasından Sayın Mr. Tom van RAAIJ değerli bilgilerini bizlerle paylaşacaktır. Eğitim Programı ve katılım bilgileri aşağıdadır. Program ·...
  2. ÇMO İzmir Şubesi Basın Açıklaması

Merhaba meslektaşlarım, Bugün İzmir'deki meslektaşlarımızla ÇMO İzmir Şubesi'yle basın açıklaması yaptık. Ancak umduğumdan az bir topluluk oluşturduk. Bu bi hyal kırıklılığıydı belki. Ama yine de oradaki arkadaşlarımızla mesleğimiz adına ÇEVRE MÜHENDİSİ adına üzerime düşeni yaptıgımıza inanıyorum. İzmir de olup da çok önemli bir bahanesi (!) olmayıp ta gelmeyen meslektaşlarımı kınıyorum....
  3. 2014 isg sınav takvimi

Merhaba Arkadaşlar; 2014 yılında yapılacak olan İSG sınavı muhtemelen hangi aylarda olacak.Yılda 2 yada 3 defa yapılıyor ve Bakanlık tarafından açıklanıyor.Fakat henüz açıklanmadığının farkındayım. Her yıl aynı aylardamı yapılıyor yoksa değişiyormu? Bilgilendirebilecek olan varsa sevinirim.
  4. [25/03/2014] çevre görevlisi eğitim ve sinavini protesto

Değerli meslektaşlarım, 21 Kasım 2013 tarih ve 28828 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK ile Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı, çevre mühendislerinin bütün haklarını adeta diğer mesleklere peşkeş çekmiş ve zaten düşük ücretlerle çalışan meslektaşlarımızın daha da iş bulamaz hale gelmelerine neden olmuştur. Bu...
  5. Iso 50001 enerji yönetim sistemi baş tetkikçi eğitimi (irca onayli a17573) çmo izmir şubesi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ TETKİKÇİ EĞİTİMİ (IRCA ONAYLI A17573) 07-11 Nisan 2014 Kontenjan: 10 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 07-11 Nisan 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...