• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çmo öğrenci üyelik

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Öğrenci Üyelik Şartları ve Gerekli Belgeler
Madde 5 - Öğrenci Üye Komisyonu, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda çalışmak isteyen öğrencilerin katılımına açıktır. Öğrenci Üye Komisyonu'nda çalışmak isteyen ve Oda'ya başvuruda bulunan öğrenciler, Oda'dan öğrenci üyeliği kimliği alırlar.

[BILGI]Öğrenci Üyelik İçin Gerekli Belgeler aşağıda sıralanmaktadır:

a) Öğrenci tarafından doldurulmuş ve imzalanmış, yönetmelik ekinde yer alan "Öğrenci Üye Başvuru Formu" (Ektedir)
b) 2 adet vesikalık fotoğraf
c) Nüfus cüzdanı örneği ya da fotokopisi
d) Başvuru tarihi itibarıyla, öğrenci olduğunu belirtir Öğrenci Belgesi ve ya öğrenci kimlik fotokopisi[/BILGI]

Öğrenci Üyeliğe Kayıt

Madde 6 - Yukarıdaki maddede belirtilen koşulları taşıyan öğrenciler gerekli belgelerle, Oda'nın ilgili Şube veya Temsilciliğine başvurmaları halinde, ilgili Şube veya Temsilcilik Yönetim Kurulu kararı ile "Öğrenci Üyeliğe" kabul edilirler. Öğrenci üye her eğitim ve öğretim yılının başlamasından itibaren en geç otuz (30) gün içinde, kayıt yenilemek için kayıtlı bulunduğu Şube veya Temsilciliğe başvurur. Her başvuru dönemi için, öğrenci belgesi yada öğrenci kimlik kartının öğrenci kimlik kartının ibra edilmesi gerekir. Oda birimlerine kayıt yaptıran öğrenci üye listeleri, Şube veya Temsilcilik Yönetim Kurulu tarafından, her eğitim-öğretim yılını takip eden ilk bir (1) ay içerisinde Oda Yönetim Kurulu'na bildirilir. Dönem içindeki değişiklikler ayrıca bildirilir.

Öğrenci Üyelerin Hak ve Sorumlulukları

Madde 7 -
1) Öğrenci üyeler, mühendislik hizmetleri konusunda üyelerin sahip olduğu hak ve yetkilere sahip olamazlar.
2) Oda organlarına aday olamaz, seçimlerde oy kullanamazlar.
3) Oda ile çevre mühendisliği öğrencileri arasında yakın ilişki kurulmasına ve bunun korunmasına dikkat ederler.
4) Oda tarafından, üyelere sağlanan her türlü hizmetten yararlanabilirler.
5) Şube Yönetim Kurulu kararıyla Şube Komisyonlarına, Oda Yönetim Kurulu kararıyla Oda Komisyonlarına "Öğrenci Üye" statüsüyle katılabilirler.
6) Şube veya Temsilciliklerin süreli yayını/haber bültenini ücretsiz olarak edinebilirler.
7) Oda'nın sağladığı "staj" olanaklarından öncelikli olarak yararlanırlar.
8) Oda etkinliklerinden, üyelere sağlanan olanaklara sahip olarak yararlanırlar.
9) Öğrenci üyeler, gerekli hallerde öğrenci üyelik bilgilerinin güncellenmesinden kendileri sorumludurlar.

Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Üye Mevzuatı
Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Üye Kayıt Formu

ektedir.

NOT : Öğrenci üyelik başvuru formunu biraz düzenledim. Odanın sitesindeki dağınıktı biraz. Odanın sitesinden ulaşmak istiyorsanız forma
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
tıklayınız. Fakat zamanınız varsa odaya gidin çıktı almanıza gerek kalmaz orada form verirler. Giderkende resim almayı unutmayınız yanınıza.

Ekli dosyalar

• CMO Ogreci Uye Basvuru Formu.doc
    35.5 KB · Görüntüleme: 26
  • CMO Ogrenci Uye Yonetmeligi.pdf
    49.4 KB · Görüntüleme: 19