Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO Seçim Sonucu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Merhaba,

Haftasonu gerçekleştirilen ÇMO Genel Kurulu ve seçim sonrasında resmi olmayan sonuçlara göre Genç Çevre Mühendisleri 11. Dönem Yönetim Kurulu olarak seçilmiştir.

Yeni dönemin birlikteliğimizi arttırmasını dilerim...

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Artık resmi Göksel "biz" kazandık :)
    Ayrıca Kurul toplantısında verilen birçok önergede kabul edildi.

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Kabul edilen önergeleri toparlayabilirsem buradan da yayınlarım. Birçok Şube ve Temsilcilik açılmasına karar verildi, ÇMO nun örgütlenebilmesine yönelik çok önemli adımlar atıldı...

Meril San ve Tuğba Coşkun bunu beğendi.
  4. Kutay Ertul

Kutay Ertul CMNet Üyesi

Çok hoş bir genel kurul olmadı, umarım bundan sonraki genel kurullar daha düzenli daha demokratik yapılabilir...

5. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

6. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

7. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Valla her şey iyi hoş da, şu gelenin, gidenin arkasından laf etme alışkanlığımızdan vazgeçemedik bir türlü. Bir laf vardır hani; Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye. Herkes kimin ne olduğunu ne yaptığını gayet de iyi biliyor.

KaanDogukan bunu beğendi.
ÇMO Seçim Sonucu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cmo genel merkez seçim sonuçları

Sevgili forum üyeleri daha önce de duyurduğumuz üzere dün yapılacak olan oda genel merkez seçimleri tamamlandı. Seçim sonuçları aşağıdaki gibidir. Seçilen arkadaşları CevreMuhendisleri.net ve Cevre Kulubu Mail Grubu olarak tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Yeni yönetimin Çevre Mühendisliği ve toplum adına faydalı işler yapacağını umut ediyor ve tüm üyelerinde bu yeni...
  2. Oda seçim sonuçları

Arkadaşlar oda seçim sonuçlarını bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğiz. Ankara Şube Seçimleri Ankara Şubeye bağlı 22 ilden toplam 496 adet üye oy kullanmıştır. Genel merkez delegasyonunun belirlendiği oy dağılımı şu şekilde olmuştur; Seçime pembe liste ile katılan Genç Çevre Mühendisleri 235 oy, mavi liste ile katılan Toplumcu Çevre Mühendisleri 161 oy ve beyaz liste ile katılan Aktif...
  3. Çmo istanbul seçim - toplumcu çevre mühendisleri

Yarın gerçekleşecek seçim için iki liste aday oldu. Toplumcu ÇevreMühendisleri'nin duyurusu ve Yönetim Kurulu adaylarını aşağıda görebilirsiniz. Seçim Yeri: ÇMO İstanbul Şubesi Oy kullanma zamanı: 29 Ocak 2012 / 09:00 - 17:00 saatleri arası Oy kullanacak kişilerin yanlarında TC kimlik no'su olan bir kimlik getirmeleri gerekmektedir. İstanbul Şubeye kayıtlı herkesi oy kullanmaya çağırıyorum......
  4. Tadilat sonucu oluşan hafriyat atıkları

Merhaba Herkese; Arkadaşlar fabrikamızda yaptığımız bir tadilat sonucu az miktafda hafriyat( beton) atıklar çıktı bunları ne şekilde uzaklaştırmak gerekir? endüstriyel atık konumuna sokarak, endüstriyel atıklarımı alan firmanın kabul edeceğini sanmıyorum ama aynı zamanda da belediye bölgesinde de bulunmamaktayız, OSB de yer alıyoruz . Bu konuda değerli yorumlarınızı bekliyorum.:) shalic...
  5. Depolama sahaları yer seçim kriterleri

Merhaba arkadaşlar. Katı atık depolama sahaları yer seçim kriterleri ve jeomembran uygulamaları ile ilgili yüksek lisans seminerimi hazırlamam lazım. Acaba konu ile ilgili çalışmış olan , elinde kaynak gösterebilecek döküman olan arkadaşım var mıdır?