Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO Seçimleri (ÇMO Ankara)

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çevre Mühendisleri Odası seçimlerine az kaldı. Fikrimizi ve görüşümüzü yansıtmak mesleğimize bir adım daha attırmak için oy kullanmaya gidiyoruz.

Oy kullanmaya gelecek yada gelemeyecek kaç kişi varsa etkinliğimize oy kullanmaya davet ediyoruz..

Ankara Şube Seçimleri : 15 Ocak 2012
    İzmir Şube Seçimleri : 22 Ocak 2012
    İstanbul Şube Seçimleri : 29 Ocak 2012
    Genel Merkez Seçimleri : 25 Mart 2012

Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
  2. Halil Korutürk Özcan

Halil Korutürk Özcan CMNet Üyesi

TOPLUMCU ÇEVRE MÜHENDİSLERİ adayı bir kişi olarak hangi gruba oy verirseniz verin hiç önemli değil, yeterki üyelerimiz odamıza sahip çıksın...bazı kazanımları elde edebilmemiz üyelerimizin yoğun katılımına bağlı...

3. selimasya

selimasya CMNet Üyesi

Arkadaşlar Erzurumda bizim odanın birosu yok, kocaeliden buraya geçtim,oy kullanmam için ne yapmam lazım, ankaraya veya başka ile işim gereği gidemiyorum.Bilgisi olan varmı...

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

yönetim kimde olursa olsun sürekli odayı ziyaret edelim fikir paylaşımında bulunalım...

kimsenin ters bir şekilde karşılayacağını düşünmüyorum, amacımız tek mesleğimizin gelişimini sağlamak...

imkanınız var ise az bir zaman ayırıp oy verin!

5. Halil Korutürk Özcan

katılıyorum Göksel Bey, odamıza küsersek, uğramazsak eleştiri hakkımızda sınırlı olur...bundan önceki seçimde 2100 civarı üyeden 375 kişi oy kullandı Ankarada bu durum meslektaşlarımızın ilgisini anlatmaya yeterli diye düşünüyorum.

6. Halil Korutürk Özcan

MALESEF ANKARAYA GELMENİZ GEREKİYOR...

7. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar, mesleğimiz biziz. Bizim kalitemiz mesleğimizdir. Şimdi, yarın, diğer günler mesleğimize sahip çıkmazsak kim sahip çıkacak bizden başka?

Bu yüzden arkadaşlar oyumuzu kullanalım ve odamızı eleştirilerimizle, önerilerimizle yalnız bırakmayalım.