Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇMO Seçimleri (ÇMO Ankara)

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çevre Mühendisleri Odası seçimlerine az kaldı. Fikrimizi ve görüşümüzü yansıtmak mesleğimize bir adım daha attırmak için oy kullanmaya gidiyoruz.

Oy kullanmaya gelecek yada gelemeyecek kaç kişi varsa etkinliğimize oy kullanmaya davet ediyoruz..

Ankara Şube Seçimleri : 15 Ocak 2012
    İzmir Şube Seçimleri : 22 Ocak 2012
    İstanbul Şube Seçimleri : 29 Ocak 2012
    Genel Merkez Seçimleri : 25 Mart 2012

Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
  2. Halil Korutürk Özcan

Halil Korutürk Özcan CMNet Üyesi

TOPLUMCU ÇEVRE MÜHENDİSLERİ adayı bir kişi olarak hangi gruba oy verirseniz verin hiç önemli değil, yeterki üyelerimiz odamıza sahip çıksın...bazı kazanımları elde edebilmemiz üyelerimizin yoğun katılımına bağlı...

3. selimasya

selimasya CMNet Üyesi

Arkadaşlar Erzurumda bizim odanın birosu yok, kocaeliden buraya geçtim,oy kullanmam için ne yapmam lazım, ankaraya veya başka ile işim gereği gidemiyorum.Bilgisi olan varmı...

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

yönetim kimde olursa olsun sürekli odayı ziyaret edelim fikir paylaşımında bulunalım...

kimsenin ters bir şekilde karşılayacağını düşünmüyorum, amacımız tek mesleğimizin gelişimini sağlamak...

imkanınız var ise az bir zaman ayırıp oy verin!

5. Halil Korutürk Özcan

katılıyorum Göksel Bey, odamıza küsersek, uğramazsak eleştiri hakkımızda sınırlı olur...bundan önceki seçimde 2100 civarı üyeden 375 kişi oy kullandı Ankarada bu durum meslektaşlarımızın ilgisini anlatmaya yeterli diye düşünüyorum.

6. Halil Korutürk Özcan

MALESEF ANKARAYA GELMENİZ GEREKİYOR...

7. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar, mesleğimiz biziz. Bizim kalitemiz mesleğimizdir. Şimdi, yarın, diğer günler mesleğimize sahip çıkmazsak kim sahip çıkacak bizden başka?

Bu yüzden arkadaşlar oyumuzu kullanalım ve odamızı eleştirilerimizle, önerilerimizle yalnız bırakmayalım.

ÇMO Seçimleri (ÇMO Ankara) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çmo genel merkez seçimleri (genc cevre muhendisleri)

Seçimlere günler kalan diğer ve ışık vaat eden grubumuzu da tanıtmak istiyorum. Genç çevre mühendisleri son zamanlarda adını duymaya başladığımız ve Ankara şubeye tüm delegelerini sokmayı başarmış bir grup. Kendileriyle de 2 kere toplantı yapma şansına sahip oldum. Genç çevre mühendislerinde de aşağıda söylediklerini yapabilecek gücü, azmi ve kararlılığı gördüm diyebilirim. Genç Çevre...
  2. Oda seçimleri

Arkadaşlar merhabalar, Oda seçimlerine katılacak grupların tanıtımını yaptığımız için birçok tepki maili aldım. Acaba çoğunluk nasıl düşünüyor. Bu tarz tanıtımları yapmamak mı doğrusu. Beni bu karar iten yanlış bilmiyorsam 2010 oda seçimlerine katılımın çok çok düşük olmasıydı. (Katılımın net sayısı hakkında bilgi veren olursa memnun olurum.) Binlerce üyesi olan bir meslek grubuna hiç...
  3. izmir şube seçimleri

Arkadaşlar hafta sonu İzmir şube genel kurulu ve seçimleri var.Ekte aday listemizi ve çalışma programını gönderiyorum.Yüksek katılımlı bir seçim olmasını umut ediyoruz. TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ 10. OLAĞAN GENEL KURULU 21 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 09.00’da aşağıdaki gündemle Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonu’ nda toplanacak, seçimler ise 22 Ocak 2012 Pazar...
  4. ÇMO İstanbul Şubesi Seçimleri

Merhaba Arkadaşlar, ÇMO İstanbul Şubesi seçimleri bu hafta gerçekleştirilecek. Katılım sağlamanızı bekliyoruz, sadece seçimde de değil sonrasında da fikirlerinizi oda ile paylaşın... TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin IX. Olağan Genel Kurulu; 28- 29 Ocak 2012 tarihlerinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstiklal Cad. Koçtuğ Han No: 178 D: 2 Tünel /...
  5. Ankara'da lpg

Ankara' da LPG Sorumlu Müdürü Arayan LPG istasyonları var mı bildiğiniz?