Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çok acil Kays

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında edaay tarafından paylaşıldı.

 1. edaay

  edaay CMNet Üyesi

  Çok Acil Katı Atık Yönetim Sistemi Projesine İhtiyacım Var... Bana Örnek Olabilecek Güncel ve Kapsamlı Bir Proje Olursa Sevinirim... Bölge Olarak Akdeniz ve Ege Bölgesi...

  İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler...

  Eda Ay
  Çevre Müh.
   
Çok acil Kays konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı

  hazırlanmış bir acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı ve acil durum ekipman listesi örneğidir arkadaşlar.
 2. Acil! Zeytinyağ PTD

  Arkadaşlar Zeytinyağ üretimi ile elinde PTD olan var mı ?
 3. Gfb süresi(acil!!!!)

  iyi günler Arkadaşlar 3 gün içinde gfb sürem doluyor (1 yıl) çevre izin sürecininde dekontu yükledim. biliyorsunuz diger bürokratik imzalar zaman alıyor. bu imzalar 28 ine kadr yetişmese iznim düşer mi . konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
 4. Acil sunum

  Arkadaşlar yaklaşık 2 saat sonra sunum yapmamız gerekecek..plansız bir durum söz konusu.. elinde çevre görevlisinin tesis içinde çalışanlara verdiği eğitimle alakalı ppt dosyası olan varsa ve paylaşmak isterse çok sevinirim.. iyi çalışmalar herkese..
 5. Acil yardım

  1-Katı madde tayininde askıda katı madde değeri yüksek bir suda uygulanacak arıtım metodları nelerdir ? 2-Atık su arıtma tesisi tasarlarken katı maddenin hangi türleri hangi aralıkta olmalıdır ? 3-Çözünmüş katı madde miktarınız sistem tasarımında hangi parametreleri etkiler ? 4-Askıda katı maddesi ve uçucu katısı yüksek olan bir suda alternatif arıtma metodu nedir ?