• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çökeltme havuzu teknik rapor

aspalo67

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ESA PLANLAMA ÇEVRE DANIŞMANLIK
Arkadaslar merhaba hazır beton tesisi için geri devir raporu hazırlattım üniversiteyi onay için il müdürlüğüne sunacağım elinde üst yazı örneği olan varmıdır

raporu paylaşmanda sakınca var mı acaba, bende hazırlatacağım bursa'da da önden bi incelemek isterim bilgisayar ortamında var ise.

benim sorumun cevabı bu linktemi

pardon sistemin yabancısıyım paylaşırım tabiki neden olmasın

profilinize bakınca farkettim :) hoşgeldiniz. Umarım size de hemen yardımcı olurlar malesef ki elimde size yarayacak bir üst yazı yok.

bende bir araştırayım. Dosya için teşekkürler.

öyle detaylı birşey olmasına gerek var mıdır acaba. şu il şu ilçe şu adreste şu unvanla şu faaliyeti gösteren firmamızda oluşan endüstriyel atıksuların geri kazanımı ve üretimde yeniden kullanımı için oluşturulan atıksu arıtma tesisi için balıkesir üniversitesi bilmemne bölümü akademisyenlerinden doç. dr. bilmem kim tarafından hazırlanan teknik uygunluk raporu ekte bilgilerinize sunulmuştur. gereğini arz ederim. eklere de teknik uygunluk raporunu, çevre iznini, kapasite raporunu koydun mu yeter diye düşünüyorum. :)

artık bende öyle düşünüyorum ama detay istermi şu yönetmelik şu maddeye göre incelenmesini vs

merhaba arkadaşlar, dosya paylaşımı yaparken lütfen firma bilgilerini siliniz firma bilgilerini öğrendiğiniz takdirde bunların gizli kalması esastır lütfen 3. şahıslarla bu bilgileri paylaşmayınız dosyayı inceledim firma sahibinin adı soyadı ve T.C. nosuna varana kadar bilgiler mevcut olduğundan dosyayı kaldırıyorum düzeltilmiş halini isterseniz tekrar yükleyebilirsiniz

@Uğur Can

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2.000 TL'ye (KDV Dâhil) yapıyor bildiğim kadarıyla. tabii mesafeye göre değişebilir.