Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çökeltme havuzu teknik rapor

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında aspalo67 tarafından paylaşıldı.

1. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

Arkadaslar merhaba hazır beton tesisi için geri devir raporu hazırlattım üniversiteyi onay için il müdürlüğüne sunacağım elinde üst yazı örneği olan varmıdır

2. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

raporu paylaşmanda sakınca var mı acaba, bende hazırlatacağım bursa'da da önden bi incelemek isterim bilgisayar ortamında var ise.

3. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

4. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

neresini anlamadınız?

5. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

benim sorumun cevabı bu linktemi

pardon sistemin yabancısıyım paylaşırım tabiki neden olmasın

6. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

profilinize bakınca farkettim :) hoşgeldiniz. Umarım size de hemen yardımcı olurlar malesef ki elimde size yarayacak bir üst yazı yok.

7. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

bende bir araştırayım. Dosya için teşekkürler.

öyle detaylı birşey olmasına gerek var mıdır acaba. şu il şu ilçe şu adreste şu unvanla şu faaliyeti gösteren firmamızda oluşan endüstriyel atıksuların geri kazanımı ve üretimde yeniden kullanımı için oluşturulan atıksu arıtma tesisi için balıkesir üniversitesi bilmemne bölümü akademisyenlerinden doç. dr. bilmem kim tarafından hazırlanan teknik uygunluk raporu ekte bilgilerinize sunulmuştur. gereğini arz ederim. eklere de teknik uygunluk raporunu, çevre iznini, kapasite raporunu koydun mu yeter diye düşünüyorum. :)

Gülçin Doğan ve Naciye Yılmaz bunu beğendi.
  8. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

artık bende öyle düşünüyorum ama detay istermi şu yönetmelik şu maddeye göre incelenmesini vs

9. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

Allah aşkına, teknik uygunluk raporunu hangi yönetmeliğe göre inceleyeceğini de memura ben söyleyeceksem kalksın o oradan ben oturayım :D

Burcu Emlek ve Tunç Bozkurt bunu beğendi.
  10. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

bence gayet başarılı olur

11. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

merhaba arkadaşlar, dosya paylaşımı yaparken lütfen firma bilgilerini siliniz firma bilgilerini öğrendiğiniz takdirde bunların gizli kalması esastır lütfen 3. şahıslarla bu bilgileri paylaşmayınız dosyayı inceledim firma sahibinin adı soyadı ve T.C. nosuna varana kadar bilgiler mevcut olduğundan dosyayı kaldırıyorum düzeltilmiş halini isterseniz tekrar yükleyebilirsiniz

Tunç Bozkurt bunu beğendi.
  12. Uğur Can

Uğur Can CMNet Üyesi

@aspalo67 hangi üniversiteye yaptırdınız raporu süreç nasıl işliyor? atıksu numunesi alınıyor mu ? ve fiyat ?:)

Yusuf Özkır bunu beğendi.
  13. Tunç Bozkurt

Tunç Bozkurt CMNet Üyesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2.000 TL'ye (KDV Dâhil) yapıyor bildiğim kadarıyla. tabii mesafeye göre değişebilir.

14. Uğur Can

Uğur Can CMNet Üyesi

ben de bir kaç üniversiteyle görüştüm aralarında bin tl ye kadar fark oluyor tereddütte kaldım

15. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

@Uğur Can balıkesir üniversitesine yaptırdık 3000 tl ye tabiki çökeltme suyu analizi istiyorlar

16. asmin

asmin CMNet Üyesi

@aspalo67 Raporu tekrar yükleme şansınız var mı?

17. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

@asmin firma bilgileri olduğu için yükleyemiyorum

18. asmin

asmin CMNet Üyesi

firma bilgileriniz olmadan yükleme yapsanız çünkü bana gereken bir dosya

19. aspalo67

aspalo67 CMNet Üyesi

nasıl yapabilirim mesela yol gösterin yardımcı olayım

20. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

@aspalo67 firma bilgileri olduğu kısımları silin ve yine yükleyin. elinizdeki pdf ise pdf ten düzeltme yapın isterseniz