Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Corel Draw

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Serap Töre Çelik tarafından paylaşıldı.

1. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar her zaman olmasa da zaman zaman Corel kullanıyorum ama derme çatma biliyorum, çize çize diyebilirm, tabiki ayrıntılara ihtiyacım var. Kitap gibi ayrıntılara yer veren bir döküman varsa elinizde paylaşabilirseniz çok sevinirim.

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Serap Hanım Aşağıdaki linkteki dosya işinize yarayabilir.

Dosyayı ek olarak da direk aşağıdan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İYİ ÇALIŞMALAR..

Ekli Dosyalar:

Emine Uğurel bunu beğendi.
  3. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

4. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar teşekkürler... Mustafa bey, bende bakmıştım onlara başlangıç için iyi gerçekten ama daha ayrıntılı anlatıma ihtiyacım var sanırım komut anlamları dışında.

Murat bey; indirdim dosyayı, şu an ayrıntılı bakamadığımdan mı bilemedim ama biraz ileri seviye gibi geldi :)

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar

5. Ahmet Urun

Ahmet Urun CMNet Üyesi

coreldraw da harıta cızımı yapabılıcek arkadas varmı tez ıcın lazımda ???

cemo bunu beğendi.
  6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Coreldraw da harita çizildiğini ilk defa duydum yanlış anlamayın.

cemo bunu beğendi.
  7. Ahmet Urun

Ahmet Urun CMNet Üyesi

yanlış anlaşılıcak bir durum yokta çiziliyomuş arkadaşıma tez aşamasında lazım coreldraw la harita çizilmesi gerekiyormuş

8. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu programla evet harita çizilebilir teorik olarak ama mantık lı mı tartışılır. Arkadaşınızı yapacağı şey şu. Coreldraw programını açacak arkasına haritasını çizmek istediği yerin büyük/küçük herhangi bir resim uzantısındaki resim haritayı çağıracak. Daha sonra coreldraw çizim araçlarını kullanarak çağırdığı haritadaki çizgilerin üzerinden geçecek. İşlem bitince de resim haritayı silecek. Zahmetli bir iş yani, özellikle de harita büyük ise.

9. Ahmet Urun

Ahmet Urun CMNet Üyesi

o bilmediği için daha çok çizebilecek birini arıyo :D

cemo bunu beğendi.
  10. silinebilir üye

silinebilir üye CMNet Üyesi

corel draw harita çizimi için kullanılabilir ancak uzunluk birimlerinde sıkıntı çıkabilir bunun için cad ssitemlerinden birini kullanabilirsiniz..

coreldraw genelde grafik ve dergi dizgi işlerinde kullanılan bir programdır.. tabi isteediğinizde çizilir fakat zor olur..

corel draw için kaynak her yerde mevcut en basitten youtubede aratsan bir sürü eğitim videosu çıkıyor onları uygularsanız zamanla geliştirirsiniz.. tabi tek başına yetmez bu program effect bakımından çok geniş değil kısıtlı bu yüzden ps ai fhand gibi programlarla kombine ile çalışırsanız iyi işler çıkar hadi kolay gelsin..

11. Ahmet Urun

Ahmet Urun CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim ama işte bu kısa sure ıcerısınde cızılmesı gereken bıse oradan ogrenıp gelıstırmeye zaman yok

Corel Draw konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Smart draw(iş akım şeması ve proses özeti ve diyagram çizimleri için)

http://www.smartdraw.com/ bu sayfadan gerekli bilgileri bulabilirsiniz. iş akım şeması ve p&ı diyagramlarını çizeblirsiniz