• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çorlu da staj

_cevreci_

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Merhaba ben Çorlu da büro stajı yapmak istiyorum.Hangi firmaları onerirsiniz?

Coco cola da yapan arkadaslar cok cok memnundu fakat cevre müh dair daha kapsamlı bilgi sahibi olabilmen adına att bakmanı öneririm

Hangi sektörde çalışmak istiyorsun ilerde, planlarında mevcut birşey var mı? Ona göre hocalardan da yardım alabilirsin önerecekleri veya önermeyecekleri birçok var zaten Çorlu'da.

erasmus staj ile yurtdışında yapın , sonrasında birde erasmusa katılın okurken okul ile sıkı ilişki kurun okuduğunuz yerde yüksek lisans yapın

@Hande Öztürk
Bizim 3 farklı bölümde stajımız mevcut; büro, işletme(arıtma), lab olmak üzere. Ama aat stajında neyi ne kadar öğrendiğimiz meçhul bence :) keşke sınırlamalar olmasa da arkadaşlar aat gibi herkesin yığıldığı, çevre mühendisliği sadece tesis işletmek gibi verilmese bizlere. Büro stajını ben Tübitak'ta yaptığım için bilgim yok ama en azından projelendirme firmasında yapılsa daha iyi olur. Danışmanlık firmasında şahsen önermiyorum.

@Hande Öztürk
Tabi ki haklısın. İski'de de ben lab da birçok analizi kendim yaptım çok şey öğrendim ama toplantı odasından çıkmayan arkadaşlar çoğunluktaydı. Zaten stajda nerde olursa olsun stajyer almak istiyorsa alıyor mutlaka yardımcı oluyorlar aksine duymadım ben. Bi yandan Çorlu'da yaşamayı düşünen birisi orada yaparsa o hepsinden faydalı olur :)