Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çorlu'da yangın

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Ercan Selvi tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bir fabrikada çıkan yangında, dumandan etkilenen 5 işçi, tedavi altına alındı.

Çorlu - Çerkezköy yolu fabrikalar mevkisinde faaliyet gösteren ve ısı yalıtım malzemesi üreten fabrikada, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Bölgeye sevk edilen Çorlu ve çevre ilçelerden gelen itfaiye ekipleri, yangına kısa sürede müdahale etti.

Dumandan etkilenen 5 işçi, ambulansla Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan 2'sinin durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi. - Tekirdağ

kaynak :http: //www.sondakika.com/haber/haber-tekirdag-da-fabrika-yangini-4798904/

2. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Çorlu'da yangın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem-

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ocak-Haziran 2009 eğitim programı çerçevesinde, 04-05.05.2009 (Pazartesi-Salı) tarihlerinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. Yangın ve Mücadele

Kaynağını bilmediğim bir sunum. Kaynağını bilenler iletirse gerekli düzenlemeyi yapabiliriz.
  3. Yangın

Sadettin Baysal tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.