Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çsgb yetkilileri kocaeli'de iş güvenliği uzmanları ile buluşuyor!

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Tuğba Coşkun tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Merhaba,
    İş sağlığı ve güvenliğine dair ilgisi,işi,sadece bilgisi olan, kafasında isg ile ilgili soru işaretleri dolaşan herkes davetlidir.
    Not : Katılım durumunuzu lütfen info@tugbacoskun.com.tr den belirtiniz.

KOCAELİ etkinlik.jpg

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

3. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

Tuğba hanım merhaba,

şöyle bir sorum var inşallah bilginiz vardır, 18 mayıs 2013 c sınıfı uzmanlık sınavına girip başarılı oldum yalnız belge bedelini yatırmadım, belgemin çıktısını almadım, bu bir sıkıntı yaratır mı, şimdi yatırmak istesem ziraat bankası hangi banka bilgilerine yatırılması gerekir, bakanlığa sormak mı gerekli olur ?

Teşekkürler

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

En doğrusu bakanlığı aramak,uzun zaman olmuş gerçekten

5. goncatrn

goncatrn CMNet Üyesi

Tuğba hanım merhaba
    Ben yeni mezun oldum isg belgesi almak için başvuruda bulunmak istiyordum fakat artık çevre mühendislerinin hem mühendislik hemde isg uzmanlığını bir arada yapamadıklarını duydum.Bunu doğruluğu var mı ?

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

danışmanlık firması dışında tam zamanlı çalışmanız durumunda ikisini yapabiliyorsunuz diye biliyorum.

Çsgb yetkilileri kocaeli'de iş güvenliği uzmanları ile buluşuyor! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş güvenliği uzmanları mesleki sorumluluk sigortası

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTANIZ VAR MI? İŞ GÜVENLİK UZMANLARI MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI '''Bu sigorta ile sigortacı; sigortalının 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında ve buna bağlı olarak düzenlenerek çıkarılan ve yürürlüğe giren veya daha sonra yürürlüğe girecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği’ne ilişkin mevzuat çerçevesinde uygulama planları hazırlama, uygulamaların...
  2. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri ile İş güvenliği Uzmanları Arasında Yapılan Sözleşmeler

Merhaba, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri(OSGB) ile İş Güvenliği Uzmanları arasında yapılan sözleşmelerde bazı kilit cümleler kullanılmaya başlandı. Bunlardan en önemlisi; iş güvenliği uzmanının anlaşma yaptığı OSGB den ayrıldıktan sonra belli bir süre içinde hem OSGB nin çalıştığı müşterilerle hemde aynı sektörde rakip olmaması konusunda yaptırımlar sözleşeye yazılıyor.Eğer uzman çalışır...
  3. Çok tehlikeli işlerde görevlendirilebilecek (c) sınıfı iş güvenliği uzmanları hakkında önemli duyuru

Merhaba, İSG Katip'te aşağıdaki duyuruya rastladım. Çalışma Bakanlığı'nın sitesindeki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz, İSG Katip'teki ekran görüntüsünü de ekte görebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgisi olan kişiler paylaşımda bulunursa iyi olur. İyi çalışmalar. Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilecek (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Hakkında Önemli Duyuru !!! Bilindiği üzere...
  4. Çsgb yetkilileri ile söyleşi

1 Kasım 2013 Cuma günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünü ziyaretimizde Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet ÇETİN’le gerçekleştirmiş olduğumuz söyleşide, değerli vakitlerini ayırmalarından ve görüşlerini paylaşmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Günümüzde farklı platformlarda alanlarında deneyimli, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen...