Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumartesi günü çalışmak...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Sinan Bakır tarafından paylaşıldı.

1. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

ebad542c-4151-11e3-8456-22000a8a1396-large.jpg

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

çok güzel bir çalışma :)

3. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

4. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

bugün bitmedi gitti :acpsnr:

5. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

Bir Cumartesi ve yine çalışma haftası.......

İbrahim Uysal bunu beğendi.
  6. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

Sinan bey yarın pazar iyi tarafından bakalım :krktm:

7. Cansu Güner

Cansu Güner CMNet Üyesi

cumartesi çalışmak yetmiyor gibi saat bana inat miskinlik yapıyor :(

8. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

cumartesi de mi mesai altı da biter.. kimse kalmadı herhalde forum da?

9. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

Cumartesi günü çalışmak... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. emisyon ölçümünde çalışmak istiyorum..

İstanbul Üniversitesi çevre mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem almakta olduğum Hava kirliliği ve ölçme teknikleri dersinde bir proje ödevim var.Emisyon ölçümü yapan bir laboratuvarda çalışmam ve bu çalışmalarımı raporlamam gerekiyor.Bana bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Sadece emisyon ölçümlerinin nasıl olduğunu uygulamalı öğrenmem gerek.Bu konuda yardımcı olabailecek varsa...
  2. Okurken çalışmak

son sınıf öğrencisiyim, bu sene hafta içi 2 günlük boş günüm var. bir danışmanlık şirketinde bu iki boş günümü değerlendirmek istiyorum. Acaba kabul edebilecek çevre danişmanlık firmaları biliyor musunuz? para falan hiç birşey istemiyorum. sadece birşeyler öğrenmek tecrübe kazanmak ve yavaştan işi öğrenmek istiyorum. istanbul avrupa yakasında böyle bir imkanı sağlayacak hangi danışmanlık...
  3. Bayram günü çalışmak

Evde herkes bayram dıye uyurken senın kalkıp işe gelmen nasıl bir duygu,
  4. [07/12/2013] "genç" çevre mühendisleri 07.12.2013 cumartesi istanbul'da bir araya...

Çağrımız Mesleğimize, Çağrımız Odamıza, Çağrımız İSTANBUL’a… 2010 yılından beri Odamızın birçok organında çalışma yapmış olan “genç” Çevre Mühendisleri olarak Mesleğimize, Odamıza, Ülkemize sahip çıkmak üzere İstanbul’da bir araya geliyoruz. Hızla büyüyen şehirlerimiz çevre sorunlarını geçmişten bugüne beraberinde taşımaktadır. Sanayileşen şehirlerimiz ile çevre sorunlarının çözümünde bilim...