Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çuval kirma geri dönüşüm tesisleri atiksu sistemleri

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında tayfun cengelcik tarafından paylaşıldı.

1. tayfun cengelcik

tayfun cengelcik CMNet Üyesi

ARKADAŞLAR ÇUVAL KIRMA YIKAMA TESİSİ İÇİN ATIKSU ARITMA TESİSİ YAPIMINDA ÇALIŞMIŞ VEYA PROJELENDİRLMİŞ PROJESİ UYGULANMIŞ SONUÇ ALMIŞ OLAN VARMI?

BİZ 1 TANE YAPTIK ÜZERİNDE 3 AYDIR ÇALIŞIYORUZ GELEN ATIKSU DEĞİŞKENLİKLERİNDEN ÖTÜRÜ PROBLEM YAŞIYORUZ...
    FİKİR VEREBİLCEK OLAN VARMI ??

deltamuhendislik@hotmail.com

Tayfun ÇENGELCİK
    ÇEVRE Y. M.

Çuval kirma geri dönüşüm tesisleri atiksu sistemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geri Dönüşüm Tesisleri

Merhaba arkadaşlar, Geri dönüşüm tesisleri, örneğin pet geri dönüşümünü sağlayan bir tesis gelen malzemeyi sadece lisanslı tat lardan mı alabilir? bununla ilgili yönetmeliklerde bir madde geçiyor mu? yardımcı olursanız sevinirim
  2. Hazır beton sektörü'nde çevre yönetimi ve geri dönüşüm sistemleri

Teşekkür istedik ama umarım kimse paylaşmamıştır :islik: (3R : Re-Covery, Re-use, Re-Cycling)
  3. Atık Cam Geri Dönüşüm ve Toplama, Ayırma Tesisleri

Merhaba, Firmamızda uzun süredir camları ayrı olarak topluyoruz; ancak verebileceğim lisanslı firma bulamıyorum. Bir tane buldum ancak 2 ton kadar biriktirin öyle alabiliriz diyor.!! Belediye de diğer ambalaj atıklarını alıyor; ancak camları almıyor.. İstanbul Avrupa yakasında teslim edebileceğim firma konusunda yardımcı olabilir misiniz? Şirketinde camları ayrı toplayan ve lisanslı firmaya...
  4. Geri dönüşüm tesisleri hakkında bilgi

Arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Kendim mühendis değilim. Elektrik malzemeleri üretimi yapan orta ölçekli bir tesisim var. Fakat son 1 yıldır sektör değiştirmeyi ve geri dönüşüm üzerine yatırım araştırması yapıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse 2 ana konu üzerine çalıştım. Biri ÖTL ile gazlaştırma teknolojisi ve elektrik üretimi diğeri de atık yağ dönüşüm tesisi. ÖTL için fazla tesis...
  5. Plastik geri dönüşüm tesisleri atık kodları

merhaba arkadaşlar plastik ambalaj atıgı geri dönüşüm tesisinde çalışıyorum. GFB de ki atık kodumuz 15 01 02(plastik ambalaj) biz bu kod dışında başka hangi kodları alabiliriz bunun için ne yapmalıyız. şimdiden teşekkürler.