Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇYS Tetkikçi / Baş Tetkikçi Eğitim Notları

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından verilen tetkikçi eğitimi ile ilgili notlar ektedir.

Ekli Dosyalar:

Ahu Nur Şahin, Funda Saltık ve alix bunu beğendi.
  2. ozkan73

ozkan73 CMNet Üyesi

Çok eğitici bir paylaşım sizi tebrik ederim.

ÇYS Tetkikçi / Baş Tetkikçi Eğitim Notları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. OHSAS 18001:2007 İSG Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç Tetkikçi

17-18-19 Şubat 2011 (Perşembe-Cuma- Cumartesi) tarihlerinde gerçekleştireceğimiz "OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç Tetkikçi " ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla, http://istanbul.cmo.org.tr/ Eğitimin Adı “OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç...
  2. İç tetkikçi sertifikası nereden alınır?

9001 için İç tetkikçi sertifikasını almak istiyorum ancak hangi kuruluştan bunu almam doğru olur bilemedim. İSG belgesi için onaylı kuruluşlara başvurmak gerekiyor ancak bu İç denetçi belgesi içinde sınırlamalar varmı acaba?? belki bu konuda yoğun bilgisi olan arkadaşlar için saçma bir soru olabilir ama çok fazla firma var ve bu konuda tecrübesiz biri olarak kafam karıştı?
  3. ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri [ %50 indirimli ]

cevremuhendisleri.net ve kaliteegitimleri.com işbirliği ile sektör ve çalışanlarına destek olmak amacıyla %50 indirimli ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri internet üzerinden online olarak verilecektir. E-SERTİFİKA AVANTAJLARI Zamandan ve Mekandan Bağımsız Eğitim Eğitimler internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan yada evinizden giriş yapılarak...
  4. Iso 14064 seragazi emisyonu yönetim sistemi iç tetkikçi eğitimi (16-17 mayis 2013 izmir)

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 16-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında “ISO 14064 Seragazı Emisyonu Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Eğitim Katılım Ücreti : ÇMO...
  5. [30/11/2013] Online ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri

EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İZLENECEK YOLLAR NELERDİR?(BU ADIM MUTLAKA YAPILMALIDIR.) kaliteegitimleri.com ‘a Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle kaliteegitimleri.com sitesine giriş yapın. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler)/E-Iso Eğitimleri/E-OHSAS 18001, ISO 14001 yada ISO 9001 İç Tetkik Eğitimi başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız. (EĞİTİM LİNKİ...