Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daha iyi bir dünya için merhabalar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında İsyan tarafından paylaşıldı.

1. İsyan

İsyan CMNet Üyesi

Aranızda bulunmaktan büyük bir keyif duyuyorum :) ve forumdaki tüm çevre mühendislerini selamlıyorum.Daha iyi bir dünya dileklerimle.

Daha iyi bir dünya için merhabalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Daha Hızlı Çizimler Yapmak İçin Bir Kaç İpuçu..

SOLID taramaları kapatın. Ekranda SOLID nesneleriniz ya da SOLID ile taranmış alanlar varsa, bunlar çizimin REGEN hızını düşürecektir. Bunun için AutoCAD FILLMODE sistem değişkenini 0 yapmalısınız. Command: FILLMODE Enter new value for FILLMODE : 0 [ENTER] Şekil.1’de farkı görebilirsiniz. QUICK TEXT Modunu Kullanın Yazıları kutu olarak gösteren moddur. Böylece AutoCAD ekran...
  2. Daha kısa toplantılar için 9+1 kural

Daha kısa toplantılar için 9+1 kural. 1. Zamanında Başlayın. Uçağa 15 dakika geç gitmiyorsunuz, iş görüşmesine 15 dakika geç kalmıyorsunuz. Bu sayede uçağı kaçırmıyor, işe alınıyorsunuz sonra da insanları toplantı odasında bekletiyorsunuz … Niçin ? 2. Net Hedefiniz Olmalı. Niçin bu toplantıya katılıyorsunuz ? Sizin bulunmanızı kim istedi ? Toplantı ne zaman bitecek ? Toplantının başarılı...
  3. ÇMO dan:Meslektaşlarımız ve odamız için bir kazanım daha.!

çmo dan gelen bir haber. http://www.cmo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=85705&tipi=17&sube=0
  4. Tesadüfen girdim,daha çıkamadım :)) merhabalar

Atatürk üniv. çevre mühendisliğini kazandım. Gideceğim yer ve meslekle ilgili daha detaylı bilgiler edinmek için internette araştırma yapıyordum. Tesadüfen girdim siteye,yaklaşık 2 saattir sitedeyim daha da çıkmak nasip olmadı :) Gerçekten çok güzel bir iş çıkarıyorsunuz. Benim gibi yeni başlayanların aklındaki bütün sorulara cevap verebilecek bir topluluk.. Bilgileriniz ve paylaşımlarınız...
  5. Katı atık dersi için daha önce Kou'da çıkmış sorular.

Merhaba, katı atık dersi için daha önce Kou'da çıkmış sorular lazım. Bu sorulara ihtiyacım var.