• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Danışmalık firmasına yeni firma ekleme

leventygn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Danışmanlık firmasında çalışıyorum. izinlisans.cevre.gov.tr adresinde hizmet vereceğimiz yeni tesisi eklemek istiyoruz fakat tesis sistemde görünmüyor. Sebebi ne olabilir acaba. Şimdiden teşekkürler.

vergi numarasını doğru yazmanız durumunda gerekli bilgiler maliyden otomatık yuklenır . tesısın kayıtlı oldugu vergı numarasını dogru gırdıgınızden emın olun

Çevre bilgi sistemine kayıtlı. İşletme protokol işlemlerine giriyorum oradan tesis işlemleri ibaresine tıklıyorum tesis seç bölümüne tıkladığımda tesis görünmüyor dolayısıyla tesisi ekleyemiyorum.

tesis çevre bilgi sisteminde kayıtlı olsa bile uygulama seçiminde "e-izin sisteminde görüntülensin" seçilmediği takdirde online.cevre.gov.tr'de gözükmüyor.

Aramızda izinlisans@csb.gov.tr mailini kullanan kişilerle irtibat kurabilen var mı yoksa bu adamlar ulaşılmaz mı bir numara verdiler arıyorum arıyorum cevap veren yok. 0312 410 15 00 başka bir numara bilen varsa çok sevinirim.

@leventygn

Uygulama ekleme için de online.cevre.gov.tr'de uygulama ekleme sekmesi olması lazım. oradan ekleyeceğiniz uygulamayı seçip il müdürlüğüne dilekçe ile veriyorsunuz.

Firma görünüyor ama tesis görünmüyorsa bunu yapan sistem utansın.

tesis olarak eklenmemiştir. buda önemli değil. tesisi Çevrimiçi çevre izinlerinden görüntülesin yap. Tabi şifresini biliyorsan::D