Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık firması ve bakanlık logoları

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında erdincaltun tarafından paylaşıldı.

 1. erdincaltun

  erdincaltun CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Merhaba,

  Danışmanlık firmalarının araçlarında Bakanlık ve firma logolarının görünür bir şekilde yer alması gerekiyor. Bu konu ile ilgili çalışma yapan var mı?

  Logonun araç kapısında olması mı gerekiyor? Ki yaptığım araştırmalarda aracın herhangi bir yerine logo yapıştırdığınız durumda ruhsata işletmeniz gerekmektedir. Bu da yaklaşık 500-1000 TL arası bir bedel ile oluyor.

  Konu ile ilgili düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.
   
 2. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  buzdolaplarına magnet yapışkan reklamlar yapıyorlar ya, onun araçlar için olanları var bence onu deneyin. istediğinizde takın istediğinizde çıkarın ;)
   
 3. Kaan Kurt

  Kaan Kurt CMNet Üyesi

  Karda yağmurda rüzgarda düşecek ya durup alacaksın ya da farketmeyeceksin kaybolacak her defasında yenisini takarsak astarını geçer maliyeti:)
   
 4. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  gayet iyi tutuyor denedim :) yine de siz bilirsiniz. malzeme farkı da olabilir ;)
   
 5. Kaan Kurt

  Kaan Kurt CMNet Üyesi

  arabayı yıkatırken denerim hala duruyorsa tamam;)
   
 6. asmin

  asmin CMNet Üyesi

  yeni birşey mi bu?
   
 7. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2013 Resmi Gazete Sayısı:28828
  ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE
  DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK

  (2) Çevre danışmanlık firmasında verilen hizmetin niteliğine, personel sayısına ve çalışma şartlarına uygun olacak şekilde çalışma mekânları, toplantı salonu, arşiv odası ve hizmet aracı bulunmak zorundadır. Hizmet aracının üzerinde dışarıdan görünecek şekilde firma ismi ve logosu, Bakanlık Logosu ile birlikte yer alır.
   
  asmin bunu beğendi.
 8. Arif Öztürk

  Arif Öztürk CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Danışmanlık Firması olarak bakanlık denetimine girdik. Yalçın Karaca bey logo ve tutanak eğitim v.s. için bakanlık sitesinde formatların yayınlanacağını, logo için ebat ve boyutların yayınlanacağını söyledi...
   
 9. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  zaten şu an çevre yönetiminde logo tarifi (renk bile) var. atıyorum ekte. muhtemelen onu alıp copy-paste yaparlar.. sadece "hibesidir" kalkar danışmanlık firmasıdır :) olur belki.
   

  Ekli Dosyalar:

 10. rıdvan öztekin

  rıdvan öztekin CMNet Üyesi

Danışmanlık firması ve bakanlık logoları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre Danışmanlık Firması açmak

  İyi akşamlar, Ülkemizde yeni mezun çevre mühendislerini asgari ücretle çalıştırmak isteyen ve çevre konusunda deneyim ve bilgisi olmadan parasıyla yanına çevre mühendislerini alarak çalıştıran işverenlerden dolayı yeni mezun benim durumumda birkaç arkadaşımla birlikte çevre danışmanlık firması kurmaya karar verdik. Sonuçta ilk kurulum maliyetlerimizin dışında çok giderimiz olmayacak, fakat...
 2. Danışmanlık firması, şahıs firması mı yoksa limited şirket mi olmalı?

  Merhaba Arkadaşlar, yeni bir danışmanlık firması açılırken şahıs firmasının açılması ve onun üzerinden yeterlilik belgesi alınması yeterli oluyor mu? yoksa ltd. olması şartı var mı ?
 3. Danışmanlık Firmalarına Yönelik Bakanlık Denetimi

  Arkadaşlar aranızda bakanlık denetimi geçirenler varsa bizim gibi denetim geçirmemiş arkadaşlara neleri tavsiye eder.. Tiyoları varmı, ağırlılı neler üstünde duruyolar, tesislere değilde ofislerimize geldiklerine göre nasıl ağırlamalıyız .. Tşkler şimdiden
 4. Danışmanlık firması denetim

  Arkadaşlar, Çevre Danışmanlık Firmalarından Bakanlık denetimi geçiren var mı aramızda, neye dikkat ediyorlar özellikle, danışmanlık yaptığımız bütün firmalara bakıyorlar mı, kendilerimi seçiyorlar, nasıl yapıyorlar, genel anlamda biraz bilgi verebilirmisiniz, haftaya çarşamba denetimimiz var bizimde, allah herkese kolaylık versin, şimdiden teşekkür ediyorum.
 5. Danışmanlık firması iptalinde yapılması gerekenler ?

  Merhaba Arkadaşlar ; sizlerden istediğim yaptığım Ek 2 'ye ait firmanın danışmanlığını karşılıklı olarak iptal ettik.Bununla birlikte çevre görevlisi olarak yapmam gereken neler var? Ya da sözleşmede bitiş tarihi yeterli mi? Ayrıca izinlisans üzerindeki portaldan birşey yapmama gerek var mı? Teşekkürler....