Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık firması ve bakanlık logoları

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında erdincaltun tarafından paylaşıldı.

1. erdincaltun

erdincaltun CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,

Danışmanlık firmalarının araçlarında Bakanlık ve firma logolarının görünür bir şekilde yer alması gerekiyor. Bu konu ile ilgili çalışma yapan var mı?

Logonun araç kapısında olması mı gerekiyor? Ki yaptığım araştırmalarda aracın herhangi bir yerine logo yapıştırdığınız durumda ruhsata işletmeniz gerekmektedir. Bu da yaklaşık 500-1000 TL arası bir bedel ile oluyor.

Konu ile ilgili düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

buzdolaplarına magnet yapışkan reklamlar yapıyorlar ya, onun araçlar için olanları var bence onu deneyin. istediğinizde takın istediğinizde çıkarın ;)

3. Kaan Kurt

Kaan Kurt CMNet Üyesi

Karda yağmurda rüzgarda düşecek ya durup alacaksın ya da farketmeyeceksin kaybolacak her defasında yenisini takarsak astarını geçer maliyeti:)

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

gayet iyi tutuyor denedim :) yine de siz bilirsiniz. malzeme farkı da olabilir ;)

5. Kaan Kurt

Kaan Kurt CMNet Üyesi

arabayı yıkatırken denerim hala duruyorsa tamam;)

6. asmin

asmin CMNet Üyesi

yeni birşey mi bu?

7. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2013 Resmi Gazete Sayısı:28828
    ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE
    DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK

(2) Çevre danışmanlık firmasında verilen hizmetin niteliğine, personel sayısına ve çalışma şartlarına uygun olacak şekilde çalışma mekânları, toplantı salonu, arşiv odası ve hizmet aracı bulunmak zorundadır. Hizmet aracının üzerinde dışarıdan görünecek şekilde firma ismi ve logosu, Bakanlık Logosu ile birlikte yer alır.

asmin bunu beğendi.
  8. Arif Öztürk

Arif Öztürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar Danışmanlık Firması olarak bakanlık denetimine girdik. Yalçın Karaca bey logo ve tutanak eğitim v.s. için bakanlık sitesinde formatların yayınlanacağını, logo için ebat ve boyutların yayınlanacağını söyledi...

9. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

zaten şu an çevre yönetiminde logo tarifi (renk bile) var. atıyorum ekte. muhtemelen onu alıp copy-paste yaparlar.. sadece "hibesidir" kalkar danışmanlık firmasıdır :) olur belki.

Ekli Dosyalar:

10. rıdvan öztekin

rıdvan öztekin CMNet Üyesi

Danışmanlık firması ve bakanlık logoları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Danışmanlık Firması açmak

İyi akşamlar, Ülkemizde yeni mezun çevre mühendislerini asgari ücretle çalıştırmak isteyen ve çevre konusunda deneyim ve bilgisi olmadan parasıyla yanına çevre mühendislerini alarak çalıştıran işverenlerden dolayı yeni mezun benim durumumda birkaç arkadaşımla birlikte çevre danışmanlık firması kurmaya karar verdik. Sonuçta ilk kurulum maliyetlerimizin dışında çok giderimiz olmayacak, fakat...
  2. Danışmanlık firması, şahıs firması mı yoksa limited şirket mi olmalı?

Merhaba Arkadaşlar, yeni bir danışmanlık firması açılırken şahıs firmasının açılması ve onun üzerinden yeterlilik belgesi alınması yeterli oluyor mu? yoksa ltd. olması şartı var mı ?
  3. Danışmanlık Firmalarına Yönelik Bakanlık Denetimi

Arkadaşlar aranızda bakanlık denetimi geçirenler varsa bizim gibi denetim geçirmemiş arkadaşlara neleri tavsiye eder.. Tiyoları varmı, ağırlılı neler üstünde duruyolar, tesislere değilde ofislerimize geldiklerine göre nasıl ağırlamalıyız .. Tşkler şimdiden
  4. Danışmanlık firması denetim

Arkadaşlar, Çevre Danışmanlık Firmalarından Bakanlık denetimi geçiren var mı aramızda, neye dikkat ediyorlar özellikle, danışmanlık yaptığımız bütün firmalara bakıyorlar mı, kendilerimi seçiyorlar, nasıl yapıyorlar, genel anlamda biraz bilgi verebilirmisiniz, haftaya çarşamba denetimimiz var bizimde, allah herkese kolaylık versin, şimdiden teşekkür ediyorum.
  5. Danışmanlık firması iptalinde yapılması gerekenler ?

Merhaba Arkadaşlar ; sizlerden istediğim yaptığım Ek 2 'ye ait firmanın danışmanlığını karşılıklı olarak iptal ettik.Bununla birlikte çevre görevlisi olarak yapmam gereken neler var? Ya da sözleşmede bitiş tarihi yeterli mi? Ayrıca izinlisans üzerindeki portaldan birşey yapmama gerek var mı? Teşekkürler....