Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık firmasında staj

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Sercan Perver tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

Herkese iyi günler ben bu 4 Ağustos- 29 Ağustos arası sene danışmanlık firmasında staj yapmak istiyorum ama şu ana kadar bulamadım yardım edebilecek var mı varsa çok iyi olur istanbul avrupa yakasında oturuyorum

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

kardeş kolay gelsin. Eğer imkanın varsa geri dönüşüm tesisinde yap derim. Danışmanlıkta yapmakta iyidir ama fabrikada yapman daha iyi olur.

3. Sercan Perver

İstanbulda yapabileceğim firma biliyor musun ?

4. Olgaç Sürmelihindi

dörtler plastik var duydun mu bilmiyorum bir konuş istersen?

5. Sercan Perver

bana uzak orası ben avrupa yakasındayım

6. Olgaç Sürmelihindi

başkada bildiğim yok maalesef. Danışman firmada staj yapsanda olur. Ama geri dönüşüm firmasında ekstra malemelerin ne olduğunuda öğrenirsin. Danışman firmada gezdirir seni.

7. Sercan Perver

8. Olgaç Sürmelihindi

9. Sercan Perver

danışmanlık firmasında çalışan yada tanıdığı olanlar varsa yardım edebilirler mi ? Teşekkürler şimdiden

Danışmanlık firmasında staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj

Selamlar arkadaşlar Bir danışmanlık firmasında ; ISO 9001, 14001 ve OHSAS konusunda staj yapmak isteyen arkadaşlar varsa bana mail atabilirler... Stajda gösterilecek müşterinin hizmet konusu LPG ve AKARYAKIT istasyonu olup talebiniz halinde diğer sektörlerde de staj yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerin uygulaması konusunda deneyim sahibi olmak isteyen mezun arkadaşlarda...
  2. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  3. TAT firmasında çalışanlar

herkese selam ben bir TAT(toplama ayırma tesisi) firmasında çalışmaya basladım. TAT larda çalışan arkadaslar tecrubelerinden ve yaptıkları işlerden burda bahsedebilirlermi? şimdiden herkese teşekkurler.
  4. Tat firmasında tarihi geçmiş ürünler

arkadaşlar merhaba; tat firmasında içi sıvı dolu olan tarihi geçmiş ürünler elimde bulunmaktadır(soda,kola şişeleri gibi) , bunların bertarafı ile ilgili arıtma cihazlarının olduğunu duydum konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  5. Tat firmasında çalışan arkadaşlar...

Arkadaşlar Merhaba, Ben bir TAT firmasında çevre mühendisi olarak çalışmaktayım. Bulunduğum şehirde büyük bir belediye çalışmaktayız. Sıkıntım şu, kaçak depolar kaçak toplayıcılara karşı acaba diğer TAT firmaları çalıştıkları belediyelerde bu konu için nasıl bir çalışma yapıyosunuz. Yönetmelikte belirli sorumluluk sahipleri var burda kendilerini tekrar anımsatmak gerekmez ama nası bir çalışma...