Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık iş akım şeması.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında ismail tevetoğlu tarafından paylaşıldı.

1. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

danışmanlık şirketine bir iş akım şeması oluşturmaya kalksak nasıl olurdu?

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Ne için oluşturmak istiyorsunuz? Herhangi bir yer mi böyle bir akım şeması oluşturmanızı istedi?

3. ismail tevetoğlu

Evet bir yer istedi.danışmanlık şirketinde çalışan arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim.

4. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Valla bu sizin iç kalite çalışmalarınızla ilgili. öyle bir şeyin gerekliliği yok bildiğim kadarıyla. kendi çalışma sisteminizi oluşturup şema haline getirebilirsiniz.

5. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

Çevre yönetim sistemi ile ilgili çalışan bir danışmanlık için hiç örnek yok mu elinizde?

6. ismail tevetoğlu

ne yazıkkı erhan bey elimde hiç bir örnek yok yardımlarınızı bekliyorum..

7. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

şimdi siz kendi çalışma süreçleriniz içinmi iş akım şeması istiyorsunuz yoksa danışmanlık yapacağınız firmalar için oluşturulan iş akım ve proses özeti örneği istiyorsunuz anlayamadım?

8. ismail tevetoğlu

Danışmanlık şirketinin izlediği yolun iş akım şeması.. neyle başlıyor neyle bitiyor hangi adımlar var.. firmaların iş akım şeması değil yani..

9. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Öyle bir iş akım şeması varsa da bilmiyorum.

10. ismail tevetoğlu

Anladım teşekkür ederim..

11. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Kendi iş akım şemanızı ve politikalarınızı oluşturacaksınız o zaman.

12. ismail tevetoğlu

öyle bir yol izledik kendi akım şemamızı oluşturduk.

13. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

bunu paylaşabilirseniz memnun oluruz ismail bey

Danışmanlık iş akım şeması. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması ve proses özeti

herkese merhabalar..TAT a ait iş akım şeması ve proses özeti elinde mevcut olan var mı..? tesise ait özel bilgileri değil sadece gerekli benzer akım şeması ve proses özeti lazım. ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim..
  2. Hastane için iş akım şeması

Merhabalar elinde örnek bir hastaneye ait iş akım şeması olan arkadaşlar paylaşabilir mi lütfen ...
  3. iş akım şeması

merhaba arkadaşlar,bir hastane için iş akım şeması ve proses özetleri oluşturmam gerekiyor fakat bunu elimdeki formata uyarlayamıyorum bu konuda bir fikri ya da çalışması olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :) iyi çalışmalar..
  4. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  5. İplik Üretimi İş Akım Şeması

İyi Günler Arkadaşlar : Elinde örnek olarak yünlü kumaş ipliği(straygarn)- triko ipliği üretimi yapan firma için İş akım şeması - proses özeti olan var mı?