Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık İzin

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Çevre Danışmanık yeterlilik izin için başvuru yaptım yetkili bilgileri girdim fakat çevre görevlisi bilgilerini giremedim ekleyemedim bu neyden kaynaklanıyor olabilir. sistemdemi sorun var yoksa başka bir sorunmu olabilir yardımcı olursanız sevinirim...

Danışmanlık İzin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İzin Lisans

http://www.izinlisans.cob.gov.tr/ Arkadaşlar siteye kaç gündür giremiyorum. Girebilen var mı ?
  2. Çevre izin lisans-danışmanlık...!

Fabrikamızın günlük üretim kapasitesi 30 ton ve kullandığımız hammaddeler tavuk unu, tavuk yağı, mısır, kepek, buğday, premiks, tuz ve aromalarından evcil hayvan besleme ürünleri yapıyorlar çevre izin ve lisans yönetmeliğinde hangi ek ve hangi maddeden girdiğini bulamadım yardımcı olacak var mı??
  3. Çevre izin lisans-danışmanlık...2...

kerpitin suyla reax sonucu oluşan asetilen gazının üretimi ve depolanması yapılmaktadır.(Asetilen alkin grubu hidrokarbondur) çevre izin lisans yönetmeliğinde hangi maddeden girebilir yardımcı olabilirmisiniz?
  4. E İzİn

E İzİn sayfasina gİrİŞ yapamiyorum, sİstemdemİ bİr sorun var yoksa bİlgİsayardanmi kaynaklaniyor acaba, gİrİŞ yapabİlen varmi ?
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...