Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık kapsamında eğitim

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Gizem Uzunel tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Uzunel

Gizem Uzunel CMNet Üyesi

Danışmanı olduğum firmaya eğitim vereceğim, eğitimle ilgili neler sunabilirim yada eğitimle ilgili elinde dökümanı olan varsa paylaşabılırmı?

Danışmanlık kapsamında eğitim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" (eğitim Duyurusu)

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak 9 Ocak Pazartesi ve 20 Ocak Cuma günü 09:00 - 17:00 saatleri arasında "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ile ilgili eğitim düzenlenecektir. Eğitim duyuru broşürü ve kayıt formu ekte bilginize sunulmuştur. Eğitime katılacak olan her bir katılımcı için ekteki...
  2. Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Danışmanlık Günlerimizin İl Müdürlüğüne Bildirimi

[COLOR=#141414][FONT=Georgia] [COLOR=#141414][FONT=Georgia]Sevgili arkadaşlar bulunduğum ilde il müdürlüğü danışmanlık yaptığımız günlerin kontrol amaçlı (gidip gitmediğimizi sanırım kontrol edecekler ?) bildirilmesini istedi. Ancak bunu bütün bir yıl olarak yapılmasını istedi. Ben ise bunu aylık bildirim halinde yaptım ve bir üst yazı ile her ayın sonunda kendilerine yeni takvimin...
  3. Çevre danışmanlık eğitim notu

Arkadaşlar çevre görevliliğindeki eğitim konularından sadece birini yapabiliyor muyuz? Yoksa hepsinin mi hazırlanması lazım yardımcı olur musunuz?