Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık şirketi-btb-smm

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında ismail tevetoğlu tarafından paylaşıldı.

1. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar kısa zaman önce sorduğum soruların cevabına bugün kendim ulaştım öğrenmişken sizlerle paylaşmak istedim.

öncelikle danışma şirketi açmak için sadece btb yeterlidir ayrıca smm ye ihtiyaç yoktur.

eğer bir şirkette çalışmıyorsak ve bireysel iş yapmak istiyorsak smm ye ihtiyaç duyulmaktadır.örneğin lpg istasyonları..

Mehmet Kılınç bunu beğendi.
  2. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Bilgiler doğru ama tam değil; Eğer şahıs firması isen; smm alınması yeterli, ya da Şirket ortağı yada çalışanı isen BTB alman gerekli ikise ayrı belgeler.

3. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

4. Sevinç

Sevinç CMNet Üyesi

Merhaba, yeni bir danışmanlık firması açılırken firmanın limited şirket olması şart mı yoksa şahıs firması olarak belge alınabiliyor mu? bu konuda ltd olması gereken diyenlerde var şahıs firması olması yeterli diyenlerde.

5. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

sicil gazetesinde yaptığın hizmetin adının yazması yeterli. ltd olmul a.ş. olmuş önemli değil.

6. Sevinç

Sevinç CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Yasemin Hanım.

Danışmanlık şirketi-btb-smm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. danışmanlık şirketi açma..

merhaba arkadaşlar danışmanlık şirketi açmak için yetki belgesi bunun yanında nelere ihtiyacımız var..teşekkür ederim:D
  2. danışmanlık şirketi..

Danışmanlık şirketi açarken bildiğiniz üzere çevre mühendisine ihtiyacımız var peki başvuru yapabilmek için 3 nünde çevre görevlisi belgesi olması mı lazım?bir tanesinin olup diğerlerinki başvuru halindeyse olma ihtimali varmı.bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
  3. Çevre Danışmanlık Şirketi Devretmek İsteyen?

Çevre Danışmanlık Şirketi Devretmek İsteyen varmı ? yenı danışmanlık şirketi kurmak isteyen bir arkadaşımız için elinde hazır bakanlıktan yeterlilik almış şirket varsa iletişime geçsin bi zahmet...
  4. Çevre danışmanlık şirketi açma koşulları

Arkadaşlar çevre danışmanlık şirketi açmak için koşullar neler yardımcı olur musunuz?