Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

danışmanlık şirketi..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ismail tevetoğlu tarafından paylaşıldı.

1. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

Danışmanlık şirketi açarken bildiğiniz üzere çevre mühendisine ihtiyacımız var peki başvuru yapabilmek için 3 nünde çevre görevlisi belgesi olması mı lazım?bir tanesinin olup diğerlerinki başvuru halindeyse olma ihtimali varmı.bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

2. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Cevap: danışmanlık şirketi..

Çevre görevlisi belgeleriniz olmada hiç bir şekilde bakanlığın sitesinden kendinizi danışman firma olarak kaydedemezsiniz. Doğal olarakda iş yapamazsınız.

3. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Öncelikle başvuru sırasında ssk girişlerini beyan ediyorsunuz ve diğer Çevre Mühendislerinin Çevre görevlisi belseginin almış ve siteme tanımlamasının yapılmış olması gerekli. Bu nedenle yeterlilik için şirket kurulumundan sonra oda kaydını haletmeniz ve akabinde yeterlilik için Bakanlığa başvurmanız gerekli.

4. ismail tevetoğlu

Şimdi müdürümüz yüksek çevre mühendisi çevre görevlisi belgesi var.bizim başvuru halinde iken ssk girişlerimiz yeterlimi ondan sordum değilse belgeleri bekleyecez artık..Çok teşekkür ederim yardımlar için.

5. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Firmayı kurmakta bir sıkıntı çıkmaz fakat bakanlığa tanıtmakta belge şart.

6. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Bu sÜreÇte sİze Çmo dan bÜro tescİl belgesİ İŞlemlerİne baŞlayin tavsİyem bu da İkİ ÜÇ gÜn sÜrer kİ bu sÜreÇte belgelerİnİz onaylanir.

7. ismail tevetoğlu

btb ve smm başvuruları yaptık çıkmasını bekliyoruz.bir kaç güne çıkar ama çevre görevlisi belgelerinin gelmesi 10 günü bulur sanırsam

danışmanlık şirketi.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. danışmanlık şirketi açma..

merhaba arkadaşlar danışmanlık şirketi açmak için yetki belgesi bunun yanında nelere ihtiyacımız var..teşekkür ederim:D
  2. Danışmanlık şirketi-btb-smm

merhaba arkadaşlar kısa zaman önce sorduğum soruların cevabına bugün kendim ulaştım öğrenmişken sizlerle paylaşmak istedim. öncelikle danışma şirketi açmak için sadece btb yeterlidir ayrıca smm ye ihtiyaç yoktur. eğer bir şirkette çalışmıyorsak ve bireysel iş yapmak istiyorsak smm ye ihtiyaç duyulmaktadır.örneğin lpg istasyonları..
  3. Çevre Danışmanlık Şirketi Devretmek İsteyen?

Çevre Danışmanlık Şirketi Devretmek İsteyen varmı ? yenı danışmanlık şirketi kurmak isteyen bir arkadaşımız için elinde hazır bakanlıktan yeterlilik almış şirket varsa iletişime geçsin bi zahmet...
  4. Çevre danışmanlık şirketi açma koşulları

Arkadaşlar çevre danışmanlık şirketi açmak için koşullar neler yardımcı olur musunuz?