Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık teklif hazırlama

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Kübra Berber tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Berber

Kübra Berber CMNet Üyesi

Arkadaşlar danışmanlık teklifi vermek için nasıl bir şey hazırlamalıyım genel bir formatı nasıl olabilir?yardım edebilecek yada elinde örneği olan var mı?hangi mevzuatlar konu alınmalı vs. acil

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Teklif vereceğiniz firmanın ÇKAGİLHY kapsamındaki yerini belirtebilir, danışmanlık firması olarak yönetmelik çerçevesinde yükümlülüklerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca danışmanlık süreci içerisinde firmadan temin etmeniz gereken evrakların listesini de ekleyebilirsiniz. İyi çalışmalar...

Kübra Berber bunu beğendi.
  3. Kübra Berber

Kübra Berber CMNet Üyesi

teşekkür ederim:) İyi Çalışmalar..

4. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

danışmanlık fiyatı kapsamında yapacağınız işleri yazabilirsiniz, ayrıca nelerin bu hizmet kapsamı dışında olduğunuda belirtmenizde fayda var (resmi harçlar, ölçüm ve analiz bedelleri gibi) sonradan size kalmasın bu bedeler.....

5. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Emine Hanım,

Benim Ek-II listesine tabi olan esisler için kullandığım formatı ekledim. Umarım işinize yarar.

Ekli Dosyalar:

Kübra Berber ve Yeşil Aşkı bunu beğendi.
  6. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

teklif örneğini ben istememiş ama paylaşımınız içinde teşekkür ederim. bizimde kullandığımız format aşağı yukarı aynı.

7. Kübra Berber

Kübra Berber CMNet Üyesi

Arkadaşlar çok teşekkür ederim çok işime yaradı sağolun :)

8. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Ek 1 ve Ek 2 için ne kadar ücret talep ediyorsunuz ? Firmaya göre değişir ancak yaklaşık olarak sordum.

9. Mehmet Emin Çelik

Mehmet Emin Çelik CMNet Üyesi

Danışmanlık teklif hazırlama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Özgeçmiş Hazırlama Yöntemleri

Iyi bir özgeçmiş, etkin cv nasıl yazılır? İYİ BİR ÖZGEÇMİŞ, ETKİN CV NASIL YAZILIR? Kariyerinin hangi döneminde olursa olsun; ister başlangıcında ister ortasında, hemen herkesin bir CV’si (özgeçmiş) vardır. CV bir anlamda iş başvurusu yaptığınız kurumun, sizi görmeden önce, sizin hakkınızda edineceği ilk izlenimi yaratır. Bu nedenle, CV’nizi okuyacak olan kişinin ilgisini ve sizinle görüşme...
  2. Çözelti Hazırlama

ÇÖZELTİ HAZIRLAMA 1. DENEYİN AMACI Kimyasal analizin temel kavramlarından olan çözeltinin anlamı, hazırlanışı ve kullanılışının öğrenilmesidir. 2. DENEYİN ANLAM VE ÖNEMİ Bir kimyasal bileşikte veya karışımda bulunan element veya atom gruplarının aranması ve bunların o bileşik veya karışım içinde hangi yüzde oranlarında bulunduğunun saptanması için yapılan işlemlerin toplamına kimyasal analiz...
  3. acil teklif örneği!!

merhaba arkadaşlar, hastaneler için çevre danışmanlık hizmeti teklif örneği gönderebilecek olanlar var mı aranızda? nasıl hazırlanacağına dair fikir vermesi açısından istiyorum gönderebilirseniz çok sevinirim :)
  4. Çed hazırlama

Arkadaşlar merhaba tesisimizin büyütülmesi ile alakalı PTD hazırlanması gerekmektedir. Bunun tarafımca hazırlanması talep edilmiştir. Tek bir çevre mühendisinin hazırlamayacağı aşikardır. Bu durumla alakalı yönetmelik v.b. açıklayan net ifadelere ihtiyacım vardır. Lütfen yardımcı olunuz iyi çalışmalar
  5. Müşteri ilişkileri yönetimi,teklif ve sözleşme yönetimini nasil yapiyorsunuz.

Toplama ayırma tesisleri, Geri dönüşüm tesisleri,Atık bertaraf tesisleri ve benzeri işletmelerde çalışan arkadaşlar. Müşteri ilişkilerini, Teklif Yönetimini, Atık toplama kutuları,konteynerleri ve diğer geri dönüşüm kutularının takibini, Sözleşme takiplerinizi, Sahaya çıkan araç takiplerini nasıl yapıyorsunuz. Her hangi bir bilgisayar yazılımı yada takip sistemi kullanıyormusunuz?