Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

danışmanlık yeterlik belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Burcak Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

danışmanlık yeterlik baaşvuru değerlendirme süreci ne kadar sürüyor arkadaşlar bilgisi olan varsa çok sevinirim

2. mamala53

mamala53 CMNet Üyesi

Cevap: danışmanlık yeterlik belgesi

yasal süre 15 gün, bizim belge 10. gün geldi...

danışmanlık yeterlik belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre danışmanlık yeterlilik belgesi...

arkadaşlar 2 gun kadar once fırma olarak yetelılık belgesı için başvurduk.... fakat başvuru durumunda hala beklemede yazıyor... normaldede değerlendırmeye geçmesı bu kadar sürüyormu yoksa bızım şanssızlığımızdan mı kaynaklanıyor... bırde bu yeterlılık belgesı ortalama kaç gunde çıkyor.. normalde 15 işi gunu yazıyorda yonetmelıkte, belgesı erken çıkan oluyormu... konu hakkında yorumlarınızı...
  2. 2011 Yılı çevre görevlisi, çevre danışmanlık yeterlik belgesi ücretleri ve yatırılacak banka hesabı

Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi (ÇDYB) :3.000 TL Çevre Görevlisi Belgesi (ÇGB) : 250 TL Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi arasında yapılan protokol ile Döner Sermaye İşletmesinin Bakanlık merkez ve illerde yapılan tüm tahsilatları için Kurumsal Tahsilat (KUTA) hesabı açılmıştır. Bu nedenle kullanılmakta olan Halk Bankası Demirtepe...
  3. Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi

Herkese merhabalar. Arkadaşlar biz iki arkadaş danışmanlık firması kurduk. Arkadaşım Jeofizik Mühendisi, ben de Çevre Mühendisiyim. 2 tane daha çevre mühendisi istihdam ettik, gerekli işlemlerin hepsini tamamladık. İş ÇDY belgesi almaya gelince içinden çıkamaz hale geldik. Şimdi sorunumuz şöyle; Sistemden ben diğer 2 çevre mühendislerini onayladım. Ama kendimi bir türlü onaylayamıyorum!Firma...
  4. Çevre danışmanlık yeterlik belgesi ücretleri..

arkadaşlar.... bu yeni ücret güncellemeleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz? çevre danışmanlık yeterlik belge ücretleri 4 nisandan itibaren 5000 tl oldu. senenin bu vaktindeki artış hem çok, hem de zamansız değil mi?