Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

danışmanlık yeterlilik başvuruları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

çevre danışmanlık yeterlilik belgesi başvuruları kaç günde sonuçlanıyor?Tebliğde belirtildiği gibi 15 günde belge çıkıyor mu?

danışmanlık yeterlilik başvuruları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre danışmanlık yeterlilik belgesi...

arkadaşlar 2 gun kadar once fırma olarak yetelılık belgesı için başvurduk.... fakat başvuru durumunda hala beklemede yazıyor... normaldede değerlendırmeye geçmesı bu kadar sürüyormu yoksa bızım şanssızlığımızdan mı kaynaklanıyor... bırde bu yeterlılık belgesı ortalama kaç gunde çıkyor.. normalde 15 işi gunu yazıyorda yonetmelıkte, belgesı erken çıkan oluyormu... konu hakkında yorumlarınızı...
  2. Çevre danışmanlık yeterlilik belgesi

Arkadaşlar çevre danışmanlık yeterlilik belgesi alınması için bakanlığa elektronik ortamda başvuru yapıldıktan sonra bakanlık tarafından bir denetim yapılıyor mu? Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
  3. Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi

Herkese merhabalar. Arkadaşlar biz iki arkadaş danışmanlık firması kurduk. Arkadaşım Jeofizik Mühendisi, ben de Çevre Mühendisiyim. 2 tane daha çevre mühendisi istihdam ettik, gerekli işlemlerin hepsini tamamladık. İş ÇDY belgesi almaya gelince içinden çıkamaz hale geldik. Şimdi sorunumuz şöyle; Sistemden ben diğer 2 çevre mühendislerini onayladım. Ama kendimi bir türlü onaylayamıyorum!Firma...
  4. Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi Alanların Listesi

Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi Alanların Listesi İçin Aşağıdaki Linki tıklayınız; http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetFirmaSorgula.aspx
  5. Danışmanlık firmaları ve çevre yönetim birimi yeterlilik belgesi

Herkese merhaba, 21.11.2013 tarihli yönetmelikten sonra yeterlilik için başvuru yapan danışmanlık firması ya da çevre yönetim birimi var mı arkadaşlar, nasıl bir yol izlenecek . yönetmelik Mayıs ayına kadar süre tanımışo_O