Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Değerli arkadaşlar yardim lütfen

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Enes Köymen tarafından paylaşıldı.

1. Enes Köymen

Enes Köymen CMNet Üyesi

hepınıze oncelıkle sağlıklı gunler dilerim.. sorum şu danışmanlık sektorunu bır kenara bırakarak bir ilçenın kısa bir zaman sonra birtecek olan arıtma (biyolojık) tesisinin sorumlu muhendıslığı işine girdim meslğim adına mutluum ancak onumuzde kı hafta kuru kabulü yapılacak olan tesisimde benı neler ekliyo ? neler yapmalıyım ? lütfen fbana işletim hakkında önerilerde bulunur musnuz ? çok teekkurler cewaplarınızı beklıyorum..

2. asmin

asmin CMNet Üyesi

işletim hakkında neler yapılmasına dair öneriler alabildiniz mi?

Değerli arkadaşlar yardim lütfen konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödevim için yardım lütfen.

İyi günler... Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...
  2. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  3. Değerli meslektaşlarım fikirlerinizi paylaşın lütfen ...

Merhabalar arkadaşlar benim size 2 sorum olacak fikir verip yardımcı olursanız çok sevinirim... 1.si : Okulda 3 günlük sertifikalı netcad eğitim programı olacak sizce katılmalı mıyım işime yarar mı ? (3.sınıf öğrencisiyim) 2.sorum ise Tarımsal Kirlilik seçmeli dersini alıyorum,hoca o derste tarımsal kirlilik ile ilgili bir konu bulup o konu üzerinde detaylı bir araştırma yapmamızı ve sunum...
  4. Acil yardım arkadaşlar

dostlar çalıştıgım firma debisi 2500 m3/g olan biyolojık arıtma tesisi kudu şimdi bu tesisi 1 yıl işletıp belediyeye devredecek. İşletme sorumlusu ben olacağım ancak şirket tesiste çalışacak eleman sayısını kabul etmıyoer şartnameyı uygulamayı düşünmüyor . şimdi sağolsun patron liste yap öteki arıtma tesisleri hangisi kaç tane çalıştırıyo diye liste yap bizde ona göre alalım eleman diyor....
  5. Yardım lütfen acil

atıksu ve arıtma çamurlarındaki zor parçalanır organik maddelerin özellikleri ve çevresel etkileri? :: ile ilgili slayt lazım yardımçı olabilirmisiniz?