Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demir çelik döküm fabrikasının kum atıklarının beyanı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Arkadaşlar demir çelik döküm fabrikasının kum atıklarının beyanı nasıl yapılmaktadır. Bunla ilgili bilgim hiç bulunmamaktadır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Demir çelik döküm fabrikasının kum atıklarının beyanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Demir Çelik Geri Kazanma Esası

Çelik, yeryüzünde meyve, sebze, içecek, otomobil, ev eşyası ve inşaat sektörü gibi alanlarda en çok kullanılan kıymetli bir metaldir. Çelik, çöpe atıldığında zamanla kimyasal reaksiyona girerek çözünür hale geçer. Çelik, ham demirden karbon giderilerek elde edilir. Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan bu dökümana ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Demir - Çelik Endüstrisi

Demir - Çelik Endüstrisine genel bir bilgi sahibi olunması amacıyla hazırlanmış bir sunum.. Demir çelik çeşitleri, Türkiye ve Dünyadaki durumum, üretim ve diğer aşamalar sunumda mevcuttur.
  3. Metal Döküm Fabrikasının Çevresel Risk Analizi

Metal döküm fabrikasının çevresel risk analizi örneği elinde olan var mı? Varsa yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla,
  4. Çelik döküm tesisinde çevre ve iş güvenliği

Arkadaşlar yeni kurulacak olan çelik döküm tesisinin hem çevre hem de iş güvenliği açısından ilk olarak önemli yapılması gerekenler hakkında bana yardımcı olabilecek misiniz? Örnek çevre ile ilgili yasal izinler nasıl bir yol izlemeliyim. Daha yeni inşaası bitmek üzere olan bir tesis böle düşünerek cevaplarsanız sevinirim. Deneyimli yorumları, yardımları bekliyorum iyi çalışmalar herkese....