Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demir - Çelik Endüstrisi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Demir - Çelik Endüstrisine genel bir bilgi sahibi olunması amacıyla hazırlanmış bir sunum.. Demir çelik çeşitleri, Türkiye ve Dünyadaki durumum, üretim ve diğer aşamalar sunumda mevcuttur.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. m.ozmen4810

  m.ozmen4810 CMNet Üyesi

  Mrb dosyada sorun var sanırm indirme kısmı görünmüyr
   
 3. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  linkler düzeltildi ..
   
 4. Kübra Karabulut

  Kübra Karabulut CMNet Üyesi

  bu dosyayı indirmek istiyorum bu konu ile ilgili bir çalışmam var ve yardımcı olabileceğini düşünüyorum ama dosya açılmıyor. yardımcı olursanız sevinirim.
   
 5. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  07.11.2011 tarihinde link yenilenmiştir.
   
Demir - Çelik Endüstrisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Demir Çelik Geri Kazanma Esası

  Çelik, yeryüzünde meyve, sebze, içecek, otomobil, ev eşyası ve inşaat sektörü gibi alanlarda en çok kullanılan kıymetli bir metaldir. Çelik, çöpe atıldığında zamanla kimyasal reaksiyona girerek çözünür hale geçer. Çelik, ham demirden karbon giderilerek elde edilir. Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan bu dökümana ekten ulaşabilirsiniz.
 2. metal, demir ve demir dışı hurda alınacak izinler ve izlenecek yol nedir?

  Atık yönetimi genel esasları yönetmeliğinde bu maddelere giren bir tesis için alınacak izin ve lisanslar nelerdir? 12 METALLERİN VE PLASTİKLERİN FİZİKİ VE MEKANİK YÜZEY İŞLEMLERİNDEN VE ŞEKİLLENDİRİLMESİNDEN KAYNAKLANAN ATIKLAR 12 01 Metallerin ve Plastiklerin Fiziki ve Mekanik Yüzey İşlemlerinden ve Biçimlendirilmesinden Kaynaklanan Atıklar 12 01 01 Demir metal çapakları ve talaşları...
 3. Demir çelik döküm fabrikasının kum atıklarının beyanı

  Arkadaşlar demir çelik döküm fabrikasının kum atıklarının beyanı nasıl yapılmaktadır. Bunla ilgili bilgim hiç bulunmamaktadır. Yardımcı olursanız sevinirim.