Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demir Oksit Üretim Prosesi?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Demir Oksit Üretim Prosesi hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. İş Akım Proses Özeti hazırlayacağım ama kayda değer hiçbir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

2. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz?

Demir Oksit Üretim Prosesi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bardenpho Prosesi

merhabalar atıksulardaki azot ve fosforun biyolojik olarak birlikte giderim prosesi olan bardenpho prosesi hakkında bilgisi olan var mı acaba? prosesin kinetikleri, özellikleri gibi bilgilere ihtiyacım var da.. yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum :)
  2. Adsorpsiyon Prosesi

merhaba. adsorpsiyon prosesleri ile ilgili proje hazırlıyorum. yardım ederseniz çok sevinirim =)
  3. Demir sülfat

Merhaba arkadaşlar, Biyolojik bir arıtma tesisinin yoğunlaştırma havuzuna bir süre demir sülfat takviyesi yapamazsam nasıl bir sonuçla karşılaşabilirim?Şu an pompa arızalı ve havuza kendim ilave etsem bir sonuç alırmıyım?
  4. metal, demir ve demir dışı hurda alınacak izinler ve izlenecek yol nedir?

Atık yönetimi genel esasları yönetmeliğinde bu maddelere giren bir tesis için alınacak izin ve lisanslar nelerdir? 12 METALLERİN VE PLASTİKLERİN FİZİKİ VE MEKANİK YÜZEY İŞLEMLERİNDEN VE ŞEKİLLENDİRİLMESİNDEN KAYNAKLANAN ATIKLAR 12 01 Metallerin ve Plastiklerin Fiziki ve Mekanik Yüzey İşlemlerinden ve Biçimlendirilmesinden Kaynaklanan Atıklar 12 01 01 Demir metal çapakları ve talaşları...
  5. Bardenpho Prosesi

1) Bardenpho prosesi hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan konu ile ilgili bilgi verebilirler mi? Ayrıca, döküman vb. varsa çok memnun olurum. 2) Söz konusu prosesin diğer proseslerden farkı nelerdir; avantajları ve dezavantajlarını bilen var mı? İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.