Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demiryolu trafiğinin gürültüsünü azaltmaya yönelik önlemler

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Demiryolu trafiğinin gürültüsünü azaltmaya yönelik önlemler

Ekli Dosyalar:

bll_2081 ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Demiryolu trafiğinin gürültüsünü azaltmaya yönelik önlemler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. B Tipi Sertifikaya Yönelik Eğitim Programı

ÇEVRESEL GÜRÜLTÜ DÜZEYİNİN HESAPLANMASI, DOZ-ETKİ ANALİZLERİ İLE ETKİLENME DÜZEYİNİN TESPİTİ VE GÜRÜLTÜ HARİTALARININ HAZIRLANMASI B TİPİ SERTİFİKA PROGRAMI KATILIM KOŞULU: Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği’nin 38 inci maddesi gereği çalışmaları ve yapıları uyarınca gürültü kirliliğine neden olan ve Ek-VII Liste A ve B’de yer alan işletmelerin Gürültü Kontrol İzin...
  2. PCB Özel İhtisas Komisyonu Sektöre Yönelik Eğitim

PCB Özel İhtisas Komisyonu Sektöre Yönelik Eğitim 25-26 Haziran 2009 Bakanlık 22.Kat Çok Amaçlı Toplantı Salonu 1.GÜN 1.OTURUM 9.30: Açılış Konuşmaları Çevre ve Orman Bakanlığı 10.00: Prof. Dr. İSMET ÇOK Gazi Üniversitesi-Eczacılık Fakültesi a) PCBlerin Genel Özellikleri, Kullanım Alanları ve...
  3. Tehlike örnekleri ve önlemler

Kaynak : INRS – InstitutNational de Recherche et de Sécurité ; Evaluation desrisques professionels , Guide pourles PME-PMI Çeviren: Mustafa Bağan Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Genel Sek. Sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Endüstri gürültüsünün azaltımına ilişkin önlemler

Endüstri gürültüsünün azaltımına ilişkin önlemler
  5. Danışmanlık Firmalarına Yönelik Bakanlık Denetimi

Arkadaşlar aranızda bakanlık denetimi geçirenler varsa bizim gibi denetim geçirmemiş arkadaşlara neleri tavsiye eder.. Tiyoları varmı, ağırlılı neler üstünde duruyolar, tesislere değilde ofislerimize geldiklerine göre nasıl ağırlamalıyız .. Tşkler şimdiden