Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Denetim bilgilendirme toplantısı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ÇSGB İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın 11/03/2013 tarihinde AnkaraTicaret Odasında yapılan bilgilendirme toplantısına Sendikalar, Bakanlık Bürokratları ve davetliler katılmıştır.. İş Başmüfettişi Sayın İ.Selçuk ÇEVİRME denetim planı ve denetim konuları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği toplantının sunumunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Sayın Yasemin YÜCESOY yapılacak denetimin amaçları konusunda yapmış olduğu sunumda ektedir.İlginize sunulur.

Ekli Dosyalar:

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Teşekkür ederiz,bilgilendirdiğiniz için

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Rica ederim,umarım faydalı olur.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İş Teftiş Kurulu İstanbul Grup Başkanlığı’ nca Deri Organize Sanayi Sitesi’ nde
    14 Mart 2013 günü Kurum müfettişlerince düzenlenen “Tuzla Organize Sanayi Bölgelerinde Bulunan işyerlerinde Risk Esaslı Programlı Teftiş Projesi Bilgilendirme Toplantısı “ sunumu ektedir.

Ekli Dosyalar:

Denetim bilgilendirme toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı...16 Eylül 2010, Perşembe - BURSA

- TOPLANTI DUYURUSU - Revize edilerek 09.09.2009 tarih 27344 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik “ in tanıtılması ve yönetmelikle ilgili doğru uygulamaların yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Bayındırlık ve İskan Bakanlığı işbirliği çerçevesinde yapılan toplantıların beşincisi 16 Eylül 2010, Perşembe günü Bursa’ da (Merinos...
  2. konut bilgilendirme

tat firmasında çalışıyorum konut bilgilendirmesi yapmam gerekiyo nasıl bi konusma yapabilirm daha etkileyici olması için bi de hangi tür broşur kullanmalıyım bu konu hakkıında yardmcı olabilirmisiniz
  3. 2010 Yılı Denetim ve İzin Lisans Değerlendirme Toplantısı - Antalya

17-18 Şubat 2011 tarihli Antalya'da “ 2010 YILI DENETİM VE İZİN LİSANS DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ” TOPLANTI KONAKLAMA BİLGİ FORMU Konaklama ve rezervasyon ile ilgili olarak her türlü soru için: Maya Tur Tel : +90 312 212 44 54 Faks: +90 312 212 81 80 Cep : +90 554 492 62 50 (Gülsün DENİZ) web : www.mayatur.net e-posta: gulsun@mayatur.net Toplantı ve Konaklama Yeri: VOYAGE HOTEL...
  4. Ambalaj atıkları ile ilgili bilgilendirme toplantısı

Bana gelen maili bilgilendirme adına paylaşmak istiyorum: Sayın Üyemiz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Odamız Çevre Çalışma Grubu işbirliği ile KOBİ Okulu kapsamında, “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği” (24 Ağustos 2011 tarihli, 28035 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren) ile ilgili Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Söz konusu bilgilendirme...
  5. GoGreen Projesi ve temiz üretim bilgilendirme toplantısı

GoGreen Projesi kapsamında 29 Mart 2012 tarihinde Odakule'de "GoGreen Projesi ve Temiz Üretim Bilgilendirme Toplantısı" düzenlenecektir. Söz konusu toplantıda ülkemizdeki çevre ve enerji konusundaki destek ve örnek uygulamalar ele alınacaktır.