Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Denetim

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Olgaç Sürmelihindi tarafından paylaşıldı.

1. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

arkadaşlar herkese kolay gelsin elime bir yazı ulaştıı bakanlık ve il çevre müdürlüğpü birleşik denetimle firmaları gezecekmiş bilginiz olsun birde gerekli evrakları istiyorlarmış haberiniz olsun.

2. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Bütün kurumlara yolladılar, bize de gelecekler ama tarihler belli değil sanırsam.

3. Olgaç Sürmelihindi

belli olması lazım bizde 1 nisan tarıhınde denetim olacak kagıtta oyle yazıyor.

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Henüz bize öyle bir yazı gelmedi bize de gelirler mi ki?

5. Olgaç Sürmelihindi

6. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

7. Olgaç Sürmelihindi

ozaman gelir bize şimdi 1 saat önce geldi.

8. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

9. Olgaç Sürmelihindi

il çevre ve bakanlık birlikte firmaları denetlemeye geleceklermıs. bize gelen yazıda tarıh bıle var. ne zaman geleceklerıne dair.

10. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

hangi firmaları denetleyecekler ben TAT'dayım

11. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Gülin Ç. ve Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  12. Olgaç Sürmelihindi

tat firmasıda var zaten ama hepsını denetlerlermı orası mechul.

13. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ama TAT'lara pek girmiyorlar galiba

14. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

bizim de tat ama şu anda gfb var

15. Olgaç Sürmelihindi

yazı gelir bugun yada il çevreden verıyorlarmıs bir ögrenın derim.

16. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

bugün yazıyı bekleyelim de olmazsa ararım ama bizim TAT'a yıllardır uğrayan yok

17. Olgaç Sürmelihindi

uğrarlar bellı olmaz işleri.

18. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Biliyor musunuz bunun için bir adet sohbet kutumuz mevcut :)

Fatma Gül Es bunu beğendi.
  19. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

bize de ekim de gfb için gelmişlerdi uygunluk yazısı amaçlı bi daha da gelmezler diye düşünüyorum.

20. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

gelmezler ya nereye geliyorlar

Denetim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Birleşik denetim

Çevre Denetim yönetmeliğince denetim sırasında istenen evraklar hakkında veya denetlenen arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi teşekkür ederim iyi çalışmalar
  2. Bileşik Denetim

iyi günler Arkadaşlar... mayıs ayı içinde 3 adet bakanlık iştiraklı bileşik denetimim var. Bu denetimlerde bileşik denetim evrak listesinin dışında extra bir olay gerçekleşiyormu? çevre görevlilerine ceza kesliyor mu? bileşik denetim geçiren atkadaşlardan cevap bekliyorum. iyi günler...
  3. Denetim bilgilendirme toplantısı

ÇSGB İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın 11/03/2013 tarihinde AnkaraTicaret Odasında yapılan bilgilendirme toplantısına Sendikalar, Bakanlık Bürokratları ve davetliler katılmıştır.. İş Başmüfettişi Sayın İ.Selçuk ÇEVİRME denetim planı ve denetim konuları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği toplantının sunumunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Sayın Yasemin YÜCESOY yapılacak denetimin amaçları...
  4. Denetim

iyi günler. Danısmanlık yaptıgımız bır fırma ıcın,Bakanlıktan CED kapsam dısı gorusu geldı,pekı bu halde denetım ıcın sorumlu olan mudurluk hangısı olur?yıne ced ızın ve denetım mudurlugu mu yoksa cevre yonetım mudurlugu mu ?
  5. Iski denetim

Arkadaşlar 7 yıl eski işyerimde baktım. 5 yılda şu an çalıştığım işyerinde fabrikanın atıksu arıtma tesisine bakmaktayım. 12 yıl boyunca hiç bir zaman İSKİ'nin 17.30'da denetlemeye geldiğini görmemiştim. geçende geldiler. kendilerinide yanlış anlamaya mahal vermemek için sormadım. akşam mesai hangi saatlerde diye. akşam İSKİ'nin saha denetim çalışma mesaisi hangi saatler arasında bileniniz var mı?