• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Denetim

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
arkadaşlar herkese kolay gelsin elime bir yazı ulaştıı bakanlık ve il çevre müdürlüğpü birleşik denetimle firmaları gezecekmiş bilginiz olsun birde gerekli evrakları istiyorlarmış haberiniz olsun.

@Olgaç Sürmelihindi
gördüm üstadım sağolasın. birde ben birşey soracağım. biz firma olarak evlere poşet falan dağıtıyoruz piyasaya süren bildirimi yapmamız gerekir mi? biz piyasaya süren için sistemi açtırmadık hiç.

evt belli. isterseniz il çevreyide arayabilirsiniz yada danısmanınız varsa ondan ögrenebilirsiniz.

@Abdulkerim Doğam
bişey değil. üstadım ona gerek yok diye biliyorum. sonuçta sana ambalaj geliyor ve sen bunu malzemelerinde kullanıyorsun. siz evlerden atık alıomusunuz?

o zaman yapmana gerek yok. :) eğer denetime gelirlersede açıklama yaparsın zaten. sonuçta evlerden atık toplayıp gerekli firmalara satıyorsunuzdur. herkese kolay gelsin. bu tehlikesiz atıklarında kütle denge tablosunu elle doldururken gelen tehlikesia atık ve gerı kazanılan mıktarı yazsam yeterli olur mu? geri dönusturdugum pp granur mıktarını yazmazam herhangı bır sıkıntı olur mu?

Arkadaşlar herkese iyi çalışmalar,
Ankara Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılacak birleşik denetimde istedikleri ekteki resimde görebilirsiniz.

Kolay gelsin.

ANKARA Ç.Ş.İ.M..jpg

Benim firmama geldi Seda Hanım. Denetime gelineceğine dair yazı.
Fakat kontrol listesi,hazırda bulunması gereken evrak listesi vs. gibi bir ek yok.

Ben buradan duydum böyle bir denetim olacağını gonca hanım. Diğer arkadaşların paylaştığı listeye benzer bir liste olacağını düşünüyorum.

@Seda Özsoy
beyanlarınızın cıktısını bılgısayarınıza kaydedın. lisanslarını bır dosya halıne getırın hatta çalıstıgınız firmalarında lisanslarının bırer fotokopısını alın ve dosyalayın. birde firmanın temız olmasına özen gösterın ve etrafında herhangı dagınık malzeme olmasın.

@Gonca Çamlı
evet oluştu ama o liste dısındada biz herseyı düzenli yapmaya calısyoruz allahın izniyle alnımızın akıyla cıkacagız bu ısın içinden herkes hakkıyla basarır.