Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

deniz suyu arıtımı yapan firmalarda çalışanlar

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında Funda Saltık tarafından paylaşıldı.

1. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Arkadaşlar bir yurt dışı projesi için deniz suyundan içme suyu elde edilmesi amacı ile fiyat talep edilmektedir. 5000 m3/gün kapasiteli bir tesis olacak ve hazar denizinin suyu arıtılacak. Fiyat verebilecek olan var mı.

2. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Cevap: deniz suyu arıtımı yapan firmalarda çalışanlar

bu konuda çalışan kimse yok sanırım. en azından bu alanda çalışan bir firma biliyorsanız yardımcı olmanızı bekliyorum.

3. batur

batur CMNet Üyesi

valla benim bildiğim kadarıyla burası var istersen bi konuş burayla http://www.idealsu.com/

4. Ahmet Başpınar

Ahmet Başpınar CMNet Üyesi

Bu konuda iyi firmalardan biri olan Veolia (ATS) firması var. Görüşebilirsiniz.

5. omerokumus

omerokumus CMNet Üyesi

www.zetaşkimyasu.com.tr biz zamanında böyle işler yaptık yapıyoruz bizle irtibata geçebilir teklifinizi yollayabilirsiniz

deniz suyu arıtımı yapan firmalarda çalışanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İçme Suyu Arıtımı Projesi

SDÜ. Çevre Mühendisliği Bölümü 3.sınfta yapmış olduğum içme suyu arıtımı projemi çizimleri ve hesaplarını ekledim. Umarım faydalı olur..
  2. Deniz Suyu Arıtımı

Merhaba benim sorum acaba deniz suyu ne kadar ve nasıl arıtılabilir.Ve içilecek durumda olurmu herhangi bir kimyasal madde eklenirmi.Şimdiden tesekkürler
  3. Deniz suyu analizleri

arkadaslar deniz suyundan alınan numunelerinin analizi için deneylerin nasıl yapıldığı lazım elinde olan varsa yardımcı olabilirmi....
  4. Proses suyu arıtımı

Arkadaşlar Merhaba, demir dışı metal üretiminden kaynaklı oluşan proses suyunun kimyasal olarak arıtımını yaptıktan sonra, bu su toz oluşumunu engellemek için sulamada kullanmak istenirse hangi parametrelere göre desarj etmemiz gerekir? İçme ve kullanma suyu standartlarına mı indirmek gerekir? Yoksa SKKY Tablo 7.1!deki parametreleri sağlamak yeterli midir?Yardımcı olursanız sevinirim...
  5. Çevre mühendisi maaşları (özel firmalarda çalışanlar için)

Arkadaşlar ÇMO yu arayıp aşagıdaki yazıyı kendim istedim yoksa bunların bişey yapacagı yok. Sgk ile protokol var diyorlar ama ne denetim ne de sgk yatanlarından kimsenin haberi yok. Adamlar asgari ücret yatırıyorlar kimsenin sesi çıkmıyor.Bence herkes bu yazıyı istesin iş yerine fax lıyorlar.