Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Depozito uygulaması

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. Arkadaşlar elinde depozito uygulama planı olan var mı? yada formatını nerden bulabilirim. Şimdiden Teşekkürler.

2. Hatice Ecitah

Hatice Ecitah CMNet Üyesi

Bende bu konu ile ilgili bir format bulamadım. Yardımcı olabilecek biri yok mu?

3. nesliy

nesliy CMNet Üyesi

aynı konudan muzdaribim, yardım edebilecek var mı acaba?

4. baya oldu ama bu konu için epey araştırma yapmıştım bir şey bulamadık ve vazcaydık türkiyede efes yapıyor bu uygulamayı

5. nesliy

nesliy CMNet Üyesi

İl müd.ne sordum ,her yıl yapıp göndermeniz gerektiğini söylediler

6. rapor formatı bulabildiniz mi

7. nesliy

nesliy CMNet Üyesi

hayır maalesef

depozito uygulaması kola,bira ...vb şişelerde uygulanıyor diye biliyordum, fakat firmamda herhangi bir depozitolu ürün olmamakta ama il müd. planı hazırlamamız gerekiyor diye yazı gönderdi. ???

8. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

depozito uygulaması olmadıgına dair dilekçe yazım girin bence.

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Depozito uygulama planı hazırlayan oldu mu arkadaşlar?

10. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

yıl oldu 2016 hala bir gelişme yok mu o_O üye sayımız oldu 24.000 (maşallah) yeniden hortlatalım şu konuyu hele :islik::rolleyes::kyfmyrn:

tayfun aydın bunu beğendi.
  11. lizzie

lizzie CMNet Üyesi

@Yusuf Özkır geçen yıl yaptım İl Müdürlüğünden dönüş olmadı, kabul edildi sanırım :p

12. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

Ben de Dikkat Edilecek Usul ve Esaslar'da bir cümle varya "Depozito Uygulama Planında depozitolu olarak satışa sunulan ambalajların miktar ve cinsi, depozitolu toplama sistemi, depozitolu toplanan ambalajların cins ve miktarları, depozitolu ambalajların satışının yapıldığı lisanslı/geçici faaliyet belgeli geri dönüşüm veya geri kazanım tesisi ile ilgili bilgiler ve sözleşme örneği yer alır." şeklinde, buna göre hazırlayacağım bir tane :kötü:

13. lizzie

lizzie CMNet Üyesi

@Yusuf Özkır isterseniz bir bakın. ben de böyle yaptım EK-5C yi de doldurup faturalarla birlikte gönderdim.

Bakanlıkla görüştükten sonra bunu yaptım

Ekli Dosyalar:

Yusuf Özkır bunu beğendi.
  14. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

teşekkür ederim. İlk mesajınızda paylaşmadığınız için isteyemedim açıkçası :)

sdagtekin bunu beğendi.
  15. lizzie

lizzie CMNet Üyesi

@Yusuf Özkır ben çok düşünceliyimdir :p isteyemeyeceğinizi anlayıp gönderim :)

sdagtekin bunu beğendi.
Depozito uygulaması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Akümülatör Depozito Bedeli

Herkese Merhaba, 2012 yılı için Atık Akümülatör Depozito bedelini bilen arkadaş varmı aramızda?
  2. Kütle denge uygulaması

Kütle denge uygulamasında problem yaşayan var mı? Bende aşağıdaki gibi bir sorun çıkmaktadır.
  3. Aat bilgi sistemi uygulaması

Merhaba arkadaşlar, Biliyorsunuz ki atıksu üreten tesislerin AAT bilgi sistemini kullanarak sisteme verilerini girmesi gerekmekte.Danışmanlığını yaptığım bir firmanın paket arıtması mevcut ve arıtılan su sistemde devir daim şeklinde dönmekte. Hiçbir şekilde kanala arıtılmış su verilmemektedir. Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim? Sisteme kayıt yapmalı mıyım?
  4. Atık yağ mevzuatı uygulaması

Atık yağı (13 02 04* Mineral esaslı klor içeren motor, şanzıman ve yağlama yağları A) oluşan bir tesisin yükümlülükleri özet başlıklar halinde sırasıyla nedir? http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.12290&sourceXmlSearch=&MevzuatIliski=0 Resmi Gazete Tarihi: 30.07.2008 Resmi Gazete Sayısı: 26952 ATIK YAĞLARIN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ İKİNCİ BÖLÜM Görev, Yetki ve...
  5. Istaç atık kodları uygulaması

İSTAÇ güzel bir uygulama yapmış. Daha da geliştirilirse çok yararlı olableceğini düşünüyorum. Sizlrle de paylaşmak istedim. Atıklarınıza en uygun atık kodunu tespit edebilmeniz için her an elinizin altında bulunacak bir uygulama hazırladık. "TR Atık Rehberi" adını verdiğimiz bu uygulama, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan "Atık Yönetimi Genel Esaslarına...