• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Depozito uygulaması

Yasemin Aslantürk Çebi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÖZEL SEKTÖR
Arkadaşlar elinde depozito uygulama planı olan var mı? yada formatını nerden bulabilirim. Şimdiden Teşekkürler.

@Yasemin Aslantürk

İl müd.ne sordum ,her yıl yapıp göndermeniz gerektiğini söylediler

@Yasemin Aslantürk
hayır maalesef

@Yasemin Aslantürk
depozito uygulaması kola,bira ...vb şişelerde uygulanıyor diye biliyordum, fakat firmamda herhangi bir depozitolu ürün olmamakta ama il müd. planı hazırlamamız gerekiyor diye yazı gönderdi. ???

@nesliy

depozito uygulaması olmadıgına dair dilekçe yazım girin bence.

Ben de Dikkat Edilecek Usul ve Esaslar'da bir cümle varya "Depozito Uygulama Planında depozitolu olarak satışa sunulan ambalajların miktar ve cinsi, depozitolu toplama sistemi, depozitolu toplanan ambalajların cins ve miktarları, depozitolu ambalajların satışının yapıldığı lisanslı/geçici faaliyet belgeli geri dönüşüm veya geri kazanım tesisi ile ilgili bilgiler ve sözleşme örneği yer alır." şeklinde, buna göre hazırlayacağım bir tane :kötü:

Depozito uygulama planı formatı bakanlık çevre yönetim birimi tarafından kısa süre içerisinde yayımlanacaktır. Şuan birşey hazırlamayın. Kısa sürede format ve istenen evraklar hazırlanacaktır.

henüz duyurmadılar. Muhtemelen karışıklık olmasın diye beyan döneminden sonra duyururlar.