Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Deri sanayi atıksuları arıtma tesisi boyutlandırması

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar, deri sanayi atıksuları arıtma tesisi boyutlandırmasıyla ilgili bir proje hazırlıyoruz,
    Elinde yapılmış proje vs yardımcı kaynak olan var mı acaba???

Deri sanayi atıksuları arıtma tesisi boyutlandırması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan

Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımınızı Bekliyorum.Organize Sanayi Bölgesine Arıtma Tesisi Kurcaz.
  2. Agac sanayi arıtma tesisi sorunu

10 m3/saat debiye sahip arıtma tesisinde asırı camur var kımyasal havuzdan havalandırma ve bıyolojık arıtmaya kadar da giden bi yuzen camur var !! cıkıs suyunda koı yuksek deger de cıkıyor arıtmayla cok ilgilenen olmamış bende yenı aldım sorumlulugu yapmam gerekenler nelerdir şimdılık camur sorununa ön arıtmada dekantör koyduk daha devreye almadık camurun yuzmemesi ve kımyasalda ve...
  3. Gıda Sanayi Arıtma Tesisi Çamurunun Tarımsal Alanlarda Kullanım Olanakları

TOPRAK KİRLİLİĞİNİN KONTROLÜ VE NOKTASAL KAYNAKLI KİRLENMİŞ SAHALARA DAİR YÖNETMELİK te arıtma çamurlarından hiç bahsedilmemiş.. yani toprakta kullanılacak arıtma çamur parametrelerini eski yönetmelikte olduğu anlamak zorlaşıyor bence....ayrıca stabilize arıtma çamuru kullanım izin belgesi diye de birşey yok...ayrıca toprakta kullanılabilecek stabilize arıtma çamurunda müsaade edilecek...
  4. seramik granit sanayi endüstriyel arıtma tesisi

arkadaşlar bana acil seramik sanayi arıtma notları lazım tez, ödev, not herşey olur :)