Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Deri Üretimi atıkları kaynak yardım...

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Lokman Güvenç tarafından paylaşıldı.

1. Lokman Güvenç

Lokman Güvenç CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinizde Türkiye'de deri üretimi sırasında oluşan atıklar ve miktarlarıyla ilgili, özellikle traş atığı ile ilgili bilgi içeren kaynaklar var mı. paylaşırsanız sevinirim...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3. Lokman Güvenç

Lokman Güvenç CMNet Üyesi

baktım Fatih bey benim ihtiyacım olan daha ziyade traş atığı oluşumu miktarıyla ilgili.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Miktarı her tesise göre değişir verdiğim linklerde muhtemelen bir canlıdan ne kadar traş atığı oluşuyor yazıyordur. Yazmıyorsa tavsiyem bir deri sanayine gidip yerinde görmen çok faydalı oluyor..

Deri Üretimi atıkları kaynak yardım... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar atıkları, atık toner ve kartuş tehlikeli atık kodları yardım

Arkadaşlar merhaba, Tehlikeli atık kontrol yön. inceledim bilgisayar atıkları ve atık toner , kartuşların atık kodlarını belirleyemedim Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
  2. Cam atıkları için yardım

merhaba; elimde ambalaj atığı cam olarak malzeme var ve bunu nasıl bertaraf edebılırım. fikri olan var mı?Belediyenın katı atık sahasına göndermem çok saglıklı olmayacagını dusunuyorum, ama en son care oda olabılır mı? yardımlarınız beklıyorum.
  3. Spiral taşı ve kaynak elektrod atıkları..

merhaba arkadaşlar, Spiral taşı ve kaynak elektrod atıkları hangi tür atıklara girer. bide bunları ne yapmamız gerekiyor. şimdiden teşekkür ederim.
  4. 12 01 13 Kaynak Atıkları

Merhaba, 12 01 13 atık kodlu kaynak atıklarını İZEYDAŞ dışında alabilecek bir yer var mı? Geri Dönüşümü mümkün mü?
  5. Ambalaj atıkları uygulama planı acil yardım.

İyi günler arkadaşlar. Geçici faaliyet faaliyet belgesine sahip bir firmada çalışmaktayım ve ambalaj atıkları hakkında toplama yapacağımız belediye ile sözleşme imzalayacağız. Bunun için acil bir şekilde ambalaj atıkları uygulama planı hazırlamam gerek. Konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. Bana çalışmamda yardımcı olması konusunda yeni formata göre...