Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Derin deniz deşarjı

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında yadigar can tarafından paylaşıldı.

1. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde derin deniz deşarjı proje ve çizimleri örneği olan varsa paylaşabilir mi? bu konuyla ilgili bir projem var ancak daha önce derin deniz deşarjı projesi çizmedim.. yardımcı olursanız çok memnun olurum..

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

sadece allah yardımcın olsun demek isterim.

Brcnsrc bunu beğendi.
  3. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

teşekkür ederim. inşallah halledebilirim.

4. arkadaşım derin deniz deşarjı ile ilgili bana da bir örnek proje lazım eğer sen yaptı isen yada bulabildiysen bir yerden paylaşabilir misin?

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

derin deniz deşarjı proje tanıtım dosyası lazım, elinde olanlar paylaşabilir mi lütfen ?

6. kaanozdemir

kaanozdemir CMNet Üyesi

bu mesajları yazan arkadaşlar halen yaşıyor mu?(Allah gecinden versin) :komik:

Derin deniz deşarjı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Derin deniz deşarjı

Merhaba Arkadaşlar, Derin deniz deşarjı yapılan bir arıtma tesisinde 2200 mm çaplı bir borudan 70 metre derinliğe nekadar deşarj yapılır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. Derin Deniz Deşarjı Konulu Çevre İzni - Yavuz Gördük

TUÇEV Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Sueno Hotel Ekim-2012 Arkadaşlar, Yavuz Gördük Bey' in "Derin Deniz Deşarjı Konulu Çevre İzni" adlı sunumu ekte bilgilerinize sunulmuştur.
  3. Bitirme ödevi (derin deniz deşarjı)

Derin Deniz Deşarjı dersini Bitirme Ödevi olarak aldım. Elinde Örnek bi Proje Derin deniz deşarjı hakkında bilgiler olan arkadaşlar varsa bana ulaşırsa çok memnun olurum.. Şimdiden Sağolun Arkadaşlar
  4. 2014/7 atıksu arıtma/derin deniz deşarjı genelgesi

07.03.2014 tarihi itibariyle Atıksu Arıtma genelgesinde bir değişiklik oldu. Değişiklik hakkında yorumları olan var mı?