Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ders kaydı..

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında münür tarafından paylaşıldı.

1. münür

münür Misafir

selamun aleyküm arkadaşlar abiler ablalar...ben çukurova üniversitesi çevre müh bu sene girdim...ilk defa ders kaydı yapcam bu konuda bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum son gün eylül 17...:cool:

2. Büşra Mülayim

Büşra Mülayim CMNet Üyesi

bende bu yıl kazandm cu.edu dan öğrenci işleri bilgi sisteminden yapacaksın

3. münür

münür Misafir

hayırlı olsun büşra kardeşim ama onu biliyorum sadece derslerin hepsini seçecekmiyiz yoksa orda seçmeli ders falan yazmıyo zorunlu seçmeli diye ayrılmamış onu anlamadım...

4. Büşra Mülayim

Büşra Mülayim CMNet Üyesi

tümünü seç diyeceksn

Ders kaydı.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Son Ders

http://www.metacafe.com/fplayer/2989301/son_ders.swf Birkaç aylık ömrü kaldığını öğrendikten sonra üniversitesindeki son dersini internete yükleyen ve dünya çapında üne kavuşan Amerikalı profesör Pausch 25 Temmuz 2008 cuma günü kanserden hayatını kaybetti. Evlenmek için 39 yaşına kadar neden beklediği sorulunca, “mutluluğu benim mutluluğumdan daha önemli olacak kişiyi bulmak için bekledim”...
  2. Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı

ÖTA Geçici Depolama GFB veya Lisansı olan işletmeler 15/3/2012 Tarihi itibariyle cevre.cob.gov.tr adresinden araç kayıtlarını yapacakları bakanlık tarafından tesislere bildirildi. Ancak, mevcut durumda araçların Ankara ilinde tamamı olmamak kaydı ile diğer illerde hiçbirşekilde yapılamamaktadır. Sistem "EGM tarafından Araç KAydı Bulunamamıştır" ve benzer cümlelerle hata mesajı...
  3. Koordinat Kaydı.

GFB BAŞVURUSU ESNASINDA FİRMANIN KOORDİNATINI KAYDEDEMİYORUM GÜNLERDEN BERİİ BUNUN NASIL OLDUĞUNU BİLEN VARMI KAYDEDE BASIYORUM HATA OLDU DİO HER YÖNTEMİ DENEDİM YARDIM MASASIDA AÇMIYO............. LÜTFEN BİLGİSİ OLAN PAYLAŞSIN .....
  4. Son Ders

Hakan, 1970'lerin sosyalist öğrencilerindendir. Daha sonra arandığı için sevgilisi Sevim'i bırakıp İsveç'e kaçan Hakan Aymaz (Ferhan Şensoy) yıllar sonra kimlik değiştirerek Saffet Ercan ismiyle akademisyen olarak geri döner ve bir üniversitede derslere girmeye başlar. Dersine girdiği öğrencilerden Ulaş (Kaan Urgancıoğlu) hocası Hakan Aymaz'ın günlüğünü ele geçirir. Günlükte hocasının bir kızı...
  5. Sistem Kaydı

Merhabalar, çalışmakta olduğum danışmanlık firmasında izinlisans portalında sistem kaydımı yapamıyoruz. Firmam beni kendi sistemlerine ekledi ancak benim onaylamam için bana gelmesi gereken bildirim yada her ne ise gelmedi. Meslek bilgileri kısmına girince onay/red bekleyen meslek bilginiz var. onay yada red ediniz yazıyor. Onay veya red etmek için herhangi bir buton yok. Umarım problemimi...