Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Destek-Yardım!

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Mehmet Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Kılınç

Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

Arkadaşlar yeni tesisimin teknik özellikleri ekte tecrübeli arkadaşlardan fikir ve öneri bekliyorum.Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Öncelikle en başta hata var. 40 m3 atık su demişsiniz. 40 m3 ne? 40 m3/gün, 40 m3/saat, 40 m3/sn ?

2. olarakta hangi konuda fikir ve öneri bekliyorsunuz? seçtiğiniz ekipmanların doğruluğunun teyidini mi istiyorsunuz?
    Soruları daha açık yazarsanız yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

3. Mehmet Kılınç

Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

1-)Atıksu debisi 40m3/gün
    2-)Seçilen ekipmanlar ilgili atıksu parametresine uygun mu değilse ne alternetif önerirsiniz?
    Teşekkürler.

Destek-Yardım! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atamalar için destek

http://imzakampanyam.com/cevre-muhendislerine-500-kadro-cok-mu-imza-kampanyasi ARKADAŞLAR HERKES KAMPANYAYA KATILIR CEVRESİNDEKİLERİNDE KATILMASINI SAĞLARSA BELKİ SESİMİZ DUYULUR. BÖYLE BİR KAMPANYA OLMUŞ MADEM KATILALIM..
  2. Online destek

Saygıdeğer meslektaşlarım. İzin başvuru aşamasında olan firmanın başvuru formları ve kaç gün kaldığı sistemde gözükmüyor. Birde izin için ek dekont açılan firmanında yüklenecek yeri açılmıyor. Böle birşeyle karşılaşan var mı?
  3. Ambalaj atığı toplama ayırma tesisi yardım destek ve teşvik

Merhaba arkadaşlar, Zonguldak belediyeler birliğine bağlı olarak, 4 aydır faaliyet gösteren Ambalaj Atığı Toplama Ayırma tesisiyiz. Firmamızın destek veya teşvik alabileceği yerler var mı? Araştırıyoruz ama destek bulamadık. Destek ve teşvik programlarından yardım alabilen firmalar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden herkese teşekkürler...
  4. Çmo - hukuki destek

Çevre Mühendisleri Odası'ndan gelen mail aşağıdaki gibidir. İhtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir. ODAMIZDAN ÜYELERİMİZE HUKUKİ DESTEK Meslektaşlarımızın iş hayatında yaşadıkları hukuki sorunlar, meslek örgütümüzün öncelikli çalışma konuları arasında yer almaktadır. Odamıza gelen bildirimlerde, meslektaşlarımızın çalıştıkları iş yerlerinde düşük ücret aldıkları, haksız yere işten...